HAOS NA KIPRU: Meč Čukaričkog sa Rumunima PREKINUT u 79.minutu (FOTO)

10.02.2017. 20:37
FK Čukarički
FK Čukarički / Izvor: MN Press

Nervozni trener i igrači Olimpije napravili niz incidenata.

Opšti haos nastao je na poslednjoj, šestoj pripremnoj utakmici Čukaričkog na Kipru protiv rumunske Olimpije, koja je prekinuta je u 79. minutu, pri vođstvu našeg tima 1:0.

PLAVŠIĆ: Namestio sam se (VIDEO)

Čukaricki je bio bolji sve vreme susreta i postigao je gol u 26. minutu, kada je posle odličnog kornera Docića, Fofana glavom poslao loptu u protivnički gol.

PROZIVKE PRED VEČITI DERBI SU POČELE: Nova ŠALJIVA PESMA navijača ZAPALILA društvene mreže! (FOTO)

Rumuni su sve vreme bili grubi, nervozni i kao da su samo čekali trenutak da insceniraju prekid utakmice.

Tražili su penal, ali sudija nije reagovao na očigledno simuliranje njihovog napadača, već je pokazao na korner desetak minuta pre kraja, pa je strateg rumunskog drugoligaša povukao igrače sa terena.

Inače, trener Olimpije je od početka susreta pokazivao nervozu i u jednom trenutku izazvao žestoku svađu članova oba stručna štaba.

GROBARIMA SE OVO NIMALO NEĆE SVIDETI: Fudbaler Partizana se otvoreno NUDI klubu iz komšiluka (FOTO)

Čukarički je imao priliku da udvostruči prednost, kada je Mehmedović, na asistenciju Fofane, neprecizno šutirao.

Ukoliko se računa i ova utakmica, Čukarički završava pripreme na Kipru sa četiri pobede (Atlantas 4:2, Spartak Moskva B 6:0, Rubin B 4:1, Olimpija 1:0), jednim remijem (Ural 1:1) i minimalnim porazom od poljske Arke.

Ekipa se sutra u jutarnjim časovima vraća u Beograd, a 18. februara dočekuje Javor u nastavku domaćeg prvenstva.

ČUKARIČKI - OLIMPIJA 1:0 (prekid u 79.minutu)

ČUKARIČKI: Pajović - Radić, Kopitović, Lagator, Živković - Docić - Milojević (Mehmedović), Regan (Šarić), Matić (Tomić), S. Jovanović - Fofana.

OLIMPIJA: Anka - Durus, Valter, Murešan, Ivhas, Onikas, Silviju, Krauš, Erdei, Vojku, Favr.