ХАОС У ПРИМЕРИ: Губили са 2:0 - добили ПЕТ ЦРВЕНИХ картона и успели да ИЗЈЕДНАЧЕ (ВИДЕО)

25.10.2020. 08:57
СрбијаДанас
golman
голман / Извор: Профимедиа/илустрација

Невероватно.

На Костарики, у чувеној Примери одиграо се до сада невиђен меч. Наиме, екипа Гресиа је у десетом колу дочекала екипу Хередиана, дуел је завршен 2:2, и то након неверовартног изједначења екипе Хередиана којој су додељена чак пет црвених картона!

ШАМПИОН СЕ ИЗВУКАО БЕЗ ШАМПИОНСКЕ ИГРЕ: Тешка победа Ливерпула, Салах машио, али Жота ПОГОДИО (ВИДЕО)

НЕОЧЕКИВАНИ ПОРАЗ ЛОКОМОТИВЕ: Екипа Марка Николића изгубила од фењераша!

ДМИТРОВИЋ ОПЕТ ХЕРОЈ ЕИБАРА: Одолели Севиљи и стигли до НЕВЕРОВАТНЕ ПОБЕДЕ у гостима (ВИДЕО)

Екипа Гресије повела је у 3.минуту голом Санчеса, да би Варгас у 29.минуту повећао предност голом из пенала за водство домаћина од 2:0.

Требало би да вечерас од 20.15 гледамо сјајан фудбал између Арсенала и Лестера, две екипе са изразито офанзивним карактеристикама. Квота на опкладу GG3 је 1,92, а што се тиче коначног исхода, кец је 2,00, а двојка 3,80. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Арсенал - Лестер.

Затим креће права драма на терену потово за гостујући тим. На самом крају првог полувремена црвени картон зарадио је Кампос након оштријег старта. Друго полувреме кренуло је у истом ритму што се тиче црвених картона.

Гранадос је успео да за два минута заради два жута картона и тако буде други искључени играч гостујуће екипе.

Салазар је такође искључен, као и Џон Руиз, бивши фудбалер Црвене звезде, који се налазио ван терена.

А затим оно што је украсило ову утакмицу. Екипа Хередиана пробудила се у заостаном времену те су са четири играча мање успели да постигну гол у 90. минуту са беле тачке стрелац је био Јендрик Руиз док је Зунига поравнао резултат два минута касније и уписао ову утакмицу у историју.