И ДАЉЕ СЕ НЕ МИРЕ СА ОДЛУКОМ: Ливерпул затражио да се објави аудио снимак разговора судија из ВАР собе

02.10.2023. 19:26
FK LIverpul
ФК ЛИверпул / Извор: Профимедиа

Редси озбиљно оштећени у мечу против Тотенхема.

Фудбалски клуб Ливерпул званично је затражио да се објави аудио снимак из ВАР собе током поништавања регуларног гола који је постигао Луис Дијаз у суботњем мечу против Тотенхема, објавио је данас британски јавни сервис BBC.

УЕФА КАЗНИЛА ХРВАТЕ: Све због усташке заставе!

ОВО НЕ МОЖЕ ДА ЗАБОРАВИ: Бекам описао тешке моменте које је прошао, Викторија би неке људе и сада убила

ИПАК НИШТА ОД ОДЛАСКА: Рабио остаје у Јувентусу

У 34. минуту спорне утакмице, код резултата 0:0, Дијаз је постигао гол који није признат после прегледа у ВАР соби, иако Колумбијац није био у офсајду. Судијска комисија је јуче објавила да је непризнавање гола "значајна људска грешка", али у Ливерпулу нису задовољни тим објашњењем, па су зато затражили да се објави снимак разговора судија које су донеле погрешну одлуку.

Ливерпул је изгубио од Тотенхема резултатом 1:2, а меч је окончао са девет играча, јер су искључени Куртис Џонс у 26. и Диого Жота у 69. минуту. Ливерпул би победом у Лондону постао лидер Премијер лиге и прескочио би Манчестер Сити.