16°C
12.05.2024.
117.1305
108.6856

I DALJE SE NE MIRE SA ODLUKOM: Liverpul zatražio da se objavi audio snimak razgovora sudija iz VAR sobe

02.10.2023. 19:26
FK LIverpul
FK LIverpul / Izvor: Profimedia

Redsi ozbiljno oštećeni u meču protiv Totenhema.

Fudbalski klub Liverpul zvanično je zatražio da se objavi audio snimak iz VAR sobe tokom poništavanja regularnog gola koji je postigao Luis Dijaz u subotnjem meču protiv Totenhema, objavio je danas britanski javni servis BBC.

UEFA KAZNILA HRVATE: Sve zbog ustaške zastave!

OVO NE MOŽE DA ZABORAVI: Bekam opisao teške momente koje je prošao, Viktorija bi neke ljude i sada ubila

IPAK NIŠTA OD ODLASKA: Rabio ostaje u Juventusu

U 34. minutu sporne utakmice, kod rezultata 0:0, Dijaz je postigao gol koji nije priznat posle pregleda u VAR sobi, iako Kolumbijac nije bio u ofsajdu. Sudijska komisija je juče objavila da je nepriznavanje gola "značajna ljudska greška", ali u Liverpulu nisu zadovoljni tim objašnjenjem, pa su zato zatražili da se objavi snimak razgovora sudija koje su donele pogrešnu odluku.

Liverpul je izgubio od Totenhema rezultatom 1:2, a meč je okončao sa devet igrača, jer su isključeni Kurtis Džons u 26. i Diogo Žota u 69. minutu. Liverpul bi pobedom u Londonu postao lider Premijer lige i preskočio bi Mančester Siti.