И ТО СЕ ДЕСИЛО: Рајковић примио гол после више од 300 минута, Ремсу не прија Азурна обала

03.11.2019. 19:23
Predrag Rajković
Предраг Рајковић / Извор: Профимедиа

После више од 300 минута.

Ремс, нашег голмана Предрага Рајковића, поражен је на гостовању Ници са 2:0 у оквиру 12. кола француског шампионата. Српски чувар мреже је у претходне три рунде успео да сачува свој гол, али данас му је посао био значајно отежан због црвеног картона који је зарадио његов саиграч Думбија.

УБИСТВО КОЈЕ ЈЕ ШОКИРАЛО СВЕТ: Убијен ФРИЗЕР Кристијана Роналда!

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Готов је први круг такмичења, ево како изгледа табела

САД ЈЕ СВЕ ЈАСНО: Ево колико навијача Партизана ће бодрити црно-беле на Олд Трафорду

Клуб са Азурне обале је повео у шест минута касније када је Вилан Сипријен ударцем са дистанце савладао Рајковића.

У тим тренуцима се чинило да је Србин као "глиненени голуб", па је и поред неколико интервенција поново савладан у 41. минуту када је Ромао затресао сопствену мрежу.

Покушавали су фудбалери Ремса да се у више наврата врате у меч, али промене резултата до краја меча није било.

Ремс се овим поразом налази на седмом месту у Лиги 1, са 18 бодова, а наш голман је примио тек шест голова у 12 првенствених кола.

Погледајте слике Ане Рајковић, супруге голмана Предрага

МАСТЕРС ПАРИЗ: Новак СИЛОВИТО до НОВЕ титуле (ВИДЕО ФОТО)

ШАПОВАЛОВ ПОСЛЕ ПОРАЗА ОД ЂОКОВИЋА: Могу само да му честитам, није ми дао никакве шансе

ГРМЕЛО ЈЕ: Послушајте шта се певало после Новаковог ВЕЛИКОГ тријумфа (ВИДЕО)