14°C
17.05.2024.
117.1192
107.5969

I TO SE DESILO: Rajković primio gol posle više od 300 minuta, Remsu ne prija Azurna obala

03.11.2019. 19:23
Predrag Rajković
Predrag Rajković / Izvor: Profimedia

Posle više od 300 minuta.

Rems, našeg golmana Predraga Rajkovića, poražen je na gostovanju Nici sa 2:0 u okviru 12. kola francuskog šampionata. Srpski čuvar mreže je u prethodne tri runde uspeo da sačuva svoj gol, ali danas mu je posao bio značajno otežan zbog crvenog kartona koji je zaradio njegov saigrač Dumbija.

UBISTVO KOJE JE ŠOKIRALO SVET: Ubijen FRIZER Kristijana Ronalda!

SUPERLIGA SRBIJE: Gotov je prvi krug takmičenja, evo kako izgleda tabela

SAD JE SVE JASNO: Evo koliko navijača Partizana će bodriti crno-bele na Old Trafordu

Klub sa Azurne obale je poveo u šest minuta kasnije kada je Vilan Siprijen udarcem sa distance savladao Rajkovića.

U tim trenucima se činilo da je Srbin kao "glineneni golub", pa je i pored nekoliko intervencija ponovo savladan u 41. minutu kada je Romao zatresao sopstvenu mrežu.

Pokušavali su fudbaleri Remsa da se u više navrata vrate u meč, ali promene rezultata do kraja meča nije bilo.

Rems se ovim porazom nalazi na sedmom mestu u Ligi 1, sa 18 bodova, a naš golman je primio tek šest golova u 12 prvenstvenih kola.

Pogledajte slike Ane Rajković, supruge golmana Predraga

MASTERS PARIZ: Novak SILOVITO do NOVE titule (VIDEO+FOTO)

ŠAPOVALOV POSLE PORAZA OD ĐOKOVIĆA: Mogu samo da mu čestitam, nije mi dao nikakve šanse

GRMELO JE: Poslušajte šta se pevalo posle Novakovog VELIKOG trijumfa (VIDEO)