ИСПАЛА ВЕКА: Навијачи утрчали у терен да прославе пласман у Бундеслигу, па се горко покајали... (ВИДЕО)

28.05.2023. 18:17
Navijači
Навијачи

Невероватне сцене.

Навијачи Хамбругера добро ће запамтити 28. мај 2023. године, а то се нарочито односи на оне који су били на гостовању у Сандхаузену.

Ајакс остао без Лиге шампиона: Тадић дао гол свом бившем тиму и није га прославио (ВИДЕО)

НЕ ЖАЛЕ НОВАЦ: Челси жели Винисијуса, спремни да плате 150 милиона

ЛИВЕРПУЛ НЕЋЕ ИГРАТИ ЛИГУ ШАМПИОНА, АЛИ ОН ХОЋЕ? Фирмино на корак од трансфера

На њихову жалост, памтиће га по лошем иако је ХСВ славио 1:0, голом Домпеа у трећем минуту.

Судија је означио крај меча и присталице гостију су утрчале у терен да прославе пласман у Бундеслигу, пошто је конкурент за место у елити, Хајденхајм у 93. минуту губио од Регенсбурга са 2:1.

Мислећи да је све завршено навијачи Хамбургера утрчали су на терен како би прославили повратак у Бундеслигу, али је Хајденхајм са два гола у судијској надконади, од којих је један у 98. минуту стигао до преокрета и све променио.

Хамбургер је на крају остао трећи на табели и мораће да кроз бараж против Штутгарта тражи повратак у елиту, док ћемо Хајденхајм нареднсе сезоне гледати у Бундеслиги.