18°C
28.04.2024.
117.1527
109.2537

ISPALA VEKA: Navijači utrčali u teren da proslave plasman u Bundesligu, pa se gorko pokajali... (VIDEO)

28.05.2023. 18:17
Navijači
Navijači

Neverovatne scene.

Navijači Hambrugera dobro će zapamtiti 28. maj 2023. godine, a to se naročito odnosi na one koji su bili na gostovanju u Sandhauzenu.

Ajaks ostao bez Lige šampiona: Tadić dao gol svom bivšem timu i nije ga proslavio (VIDEO)

NE ŽALE NOVAC: Čelsi želi Vinisijusa, spremni da plate 150 miliona

LIVERPUL NEĆE IGRATI LIGU ŠAMPIONA, ALI ON HOĆE? Firmino na korak od transfera

Na njihovu žalost, pamtiće ga po lošem iako je HSV slavio 1:0, golom Dompea u trećem minutu.

Sudija je označio kraj meča i pristalice gostiju su utrčale u teren da proslave plasman u Bundesligu, pošto je konkurent za mesto u eliti, Hajdenhajm u 93. minutu gubio od Regensburga sa 2:1.

Misleći da je sve završeno navijači Hamburgera utrčali su na teren kako bi proslavili povratak u Bundesligu, ali je Hajdenhajm sa dva gola u sudijskoj nadkonadi, od kojih je jedan u 98. minutu stigao do preokreta i sve promenio.

Hamburger je na kraju ostao treći na tabeli i moraće da kroz baraž protiv Štutgarta traži povratak u elitu, dok ćemo Hajdenhajm narednse sezone gledati u Bundesligi.