ЈАМАЈЧАНИН ДВОСТРУКИ СТРЕЛАЦ: Флемингс срушио Војводину на крову

21.12.2023. 21:25
FK Voždovac
ФК Вождовац / Извор: МН Press

Вождовац пети на полусезони.

Фудбалери Вождовца савладали су Војводину са 3:2 (2:1) у још једном заосталом мечу деветог кола Mozzart бет Суперлиге. Била је ово последња утакмица тренера Војводине Ранка Поповића који одлази у Јапан.

СУПЕРЛИГА: Радничком само бод против ЖелезничараFK Radnički NiÅ¡

СУПЕРЛИГА: Радничком само бод против Железничара

МИСТЕРИОЗНА ИЗЈАВА NATHA: "Барак ће вам испричати, сазнаћете..."Bibars Natho

МИСТЕРИОЗНА ИЗЈАВА NATHA: "Барак ће вам испричати, сазнаћете..."

И ПСЖ одјавио европску СуперлигуKilijan Mbape

И ПСЖ одјавио европску Суперлигу

Лале су добро ушле у меч и у 18. минуту повеле голом Вукановића после корнера, али нису успеле дуго да га задрже пошто је Вождовац преко Теодоровића изједначили у 27. минуту. До потпуног преокрета и вођства на полувремену Змајеви су стигли после гола Флемингса у 43. минуту.

У наставку је Војводина остала са играчем мање пошто је Гиорбелидзе добио директан црвени картон после старта над Флемингсом. То је олакшало ситуацију Змајевима који су почели да стварају шансе, али су до трећег гола чекали до 76. минута када је други пут погодак постигао Флемингс. До краја је Војводина само ублажила пораз аутоголом Матића у другом минуту судијске надокнаде. Вождовац је победом стигао на пето место са 28 бодова, колико има и Војводина на шестој позицији уз лошију гол разлику.