JAMAJČANIN DVOSTRUKI STRELAC: Flemings srušio Vojvodinu na krovu

21.12.2023. 21:25
FK Voždovac
FK Voždovac / Izvor: MN Press

Voždovac peti na polusezoni.

Fudbaleri Voždovca savladali su Vojvodinu sa 3:2 (2:1) u još jednom zaostalom meču devetog kola Mozzart bet Superlige. Bila je ovo poslednja utakmica trenera Vojvodine Ranka Popovića koji odlazi u Japan.

SUPERLIGA: Radničkom samo bod protiv ŽelezničaraFK Radnički Niš

SUPERLIGA: Radničkom samo bod protiv Železničara

MISTERIOZNA IZJAVA NATHA: "Barak će vam ispričati, saznaćete..."Bibars Natho

MISTERIOZNA IZJAVA NATHA: "Barak će vam ispričati, saznaćete..."

I PSŽ odjavio evropsku SuperliguKilijan Mbape

I PSŽ odjavio evropsku Superligu

Lale su dobro ušle u meč i u 18. minutu povele golom Vukanovića posle kornera, ali nisu uspele dugo da ga zadrže pošto je Voždovac preko Teodorovića izjednačili u 27. minutu. Do potpunog preokreta i vođstva na poluvremenu Zmajevi su stigli posle gola Flemingsa u 43. minutu.

U nastavku je Vojvodina ostala sa igračem manje pošto je Giorbelidze dobio direktan crveni karton posle starta nad Flemingsom. To je olakšalo situaciju Zmajevima koji su počeli da stvaraju šanse, ali su do trećeg gola čekali do 76. minuta kada je drugi put pogodak postigao Flemings. Do kraja je Vojvodina samo ublažila poraz autogolom Matića u drugom minutu sudijske nadoknade. Voždovac je pobedom stigao na peto mesto sa 28 bodova, koliko ima i Vojvodina na šestoj poziciji uz lošiju gol razliku.