ОВО НЕ ВАЉА: Веома забрињавајуће вести за Црвену звезду стижу из Берна

24.09.2023. 18:35
Jang Bojs
Јанг Бојс / Извор: Фото: Youtube printscreen/ ФМ Цомпс / МН Press

Фантастично играју "дечаци".

Противник Црвене звезде у другом колу Лиге шампиона Јанг Бојс демонстрирао је  силу у шампионату Швајцарске против Лугана. У 7. колу националног првенства славили су резултатом 4:1 на свом терену, а посебно импресивну деоницу имали су у првом полувремену у којем су постигли три гола за само 18 минута.

ПРОМЕНЕ НА МАРАКАНИ: Звезда има новог директора

ХАОС И ЛУДИЛО У АМСТЕРДАМУ: Прекинут меч Ајакс - Фејенорд (ВИДЕО)

СОН РАСТУЖИО ТОБЏИЈЕ: Арсеналу само бод у градском дербију, а Челси... боље не коментарисати (ВИДЕО)

То се одиграло између 19. и 37. минута, а стрелци три гола за Јанг Бојс били су Жан Пјер Нсаме два пута и Жоел Монтеиро.

У истом маниру су "бојси" наставили и другу деоницу, тако да је у 57. минуту било већ 4:0, а мрежу је погодио Фабијан Лустенбергер.

Коначних 4:1 поставио је Јанис Кимињани који је у 80. минуту постигао почасни погодак за госте.

Јанг Бојс је на деоби првог места швајцарског шампионата са 14 бодова, с тим да имају меч мање од Луцерна с којим тренутно деле трон.

Клуб из Берна игра против Црвене звезде у наредном мечу групне фазе Лиге шампиона. Датум је 4. октобар, а сусрет ће се одиграти на стадиону "Рајко Митић".

Најновије вести о ФК Црвена звезда можете наћи ОВДЕ.