ЈОКАН НИЈЕ УСПЕО: Фулам без Премијер лиге! (ВИДЕО)

16.05.2017. 22:54
Slaviša Jokanović
Славиша Јокановић / Извор: Профимедиа

Познат први финалиста.

Фудбалери Фулама нису успели да се пласирају у финале баража Чемпионшипа, за пласман у Премијер лигу. Изабраници Славише Јокановића изгубили су у реваншу, на гостовању Ридингу (0:1) и засутављени су на претпоследњем степенику ка енглеској елити.

Обзиром да је прва утакмица завршена нерешено (1:1), плаво-бели су изборили улазак у финале, где чекају бољег из дуела Хадерсфилд - Шефилд Вензди (први меч 0:0). Тај сусрет игра се у среду, од 20.45.

ИДЕ НА РОБИЈУ: Легендарни фудбалер МОРА иза РЕШЕТАКА! (ФОТО)

ЛУДИЛУ НЕМА КРАЈА: Кинези спремни да за ЊЕГА понуде 150 милиона евра (ФОТО)

Одлучујући тренутак догодио се почетком другог полувремена. Судија Мартин Еткинсон показао је на белу тачку за домаћи тим, претходно је Калас захватио лопту руком у казненом простору.

Јан Керморгант је неумољив био са беле тачке и поставио, испоставило се, коначан резултат у 49. минуту. Кренули су играчи Фулама после тога офанзивно, ређали су се промашаји Алука, Сесењона и Мартина, међутим, лопта није хтела у мрежу.

У Фуламу, међутим, морају да буду задовољни учинком бившег тренера Партизана, пошто је преузео екипу када се налазила у зони испадања и довео је до високог места, које их је одвело у бараж.