ЈОШ НЕКО РЕШЕТА! Лукић са два гола донео победу Торину

23.04.2022. 17:27
Saša Lukić
Саша Лукић / Извор: Профимедиа

Фантастичан меч.

Навикли смо на  добре партије Душана Влаховића и Сергеја Милинковић Савића у италијанској Серији А, а овога пута заблистао је и Саша Лукић који је постигао два гола у победи Торина над Специјом (2:1).

ТОБЏИЈЕ СЛАВИЛЕ! Јунајтед тоне све дубље, Роналдо погодио после смрти сина и посветио му гол (ФОТО/ВИДЕО)

ОДЛУКА ПАДА НА ВАСКРС: Александар Митровић пред веома важним тренутком у каријери

Торину је већ у 4. минуту досуђен пенал, Лукић је преузео одговорност и погодио на одушевљење домаћих навијача.

Други погодак пао је у 69. минуту и може се рећи да је био значајно лепши и ефектнији. Лопта је после корнера прошла до ивице шеснаестерца после центаршута, а Лукић је натрчао и левом ногом врло лепо погодио.

Најновије вести из света фудбала можете наћи ОВДЕ.