ЈУВЕНТУС ДАРИВАО ПОКЛОН РОНАЛДУ: Португалац се ОДУЖИО и нанео пораз Михиној Болоњи (ВИДЕО)

19.10.2019. 22:40
Kristijano Ronaldo
Кристијано Роналдо / Извор: Профимедиа

Стара дама граби ка одбрани титуле.

Фудбалери Јувентуса наставили су да грабе ка одбрани шампионске титуле у Серији "А". Стара дама је на "Алијанц арени" савладала Болоњу са 2:1 у осмом колу Калча и уписала седми овосезонски тријумф.

СПЕКТАКЛ У ТОРИНУ: Навијачи Јувеа приредили НЕЗАБОРАВАН дочек Михајловићу! Ево ко му је први ПРИШАО!

ИЗБЕГНУТА СТРАШНА ТРАГЕДИЈА: Легендарни југословенски тренер доживео ТЕШКУ саобраћајну несрећу!

СА СВЕ ШАЈКАЧОМ НА ГЛАВИ: Овако је изгледао Марко Гобељић док је био дете (ФОТО)

Пре почетка меча приређена је мала свечаност, пошто је председник Торињана Андреа Ањели уручио дрес са бројем 700 најбољем фудбалеру Јувентуса Кристијану Роналду.

Португалац је, попут српског стручњака на клупи Болоње Синише Михајловића, добио огромне овације са трибина, а прва звезда Старе даме се на најбољи начин одужила навијачима.

Домаћин је повео у 19. минуту, пошто је Кристијано искористио неопрезност у одбрани гостију и искоса у шеснаестерцу, удацрем по земљи, пронашао пут до мреже голмана Скорупског за 1:0.

Тим са "Ренато дал Аре" се није предавао па је до одласка на полувреме успео да изједначи преко Данила, пошто је бразилски дефанзивац одлично одреаговао на асистенцију Мбајеа и вратио неизвесност у меч.

Да бодови остану на "Алијанц арени", потрудио се Миралем Пјанић. Репрезентативац БиХ искористио је смушеност у одбрани Болоње у 54. минуту и поред четири противничка играча успео да захвати лопту и пошаље је поред голмана гостију.

Јувентус ће и после осмог кола остати на челу Серије "А", без обзира на исход Интеровог меча, који Нероазури играју у недељу на терену Сасуола (12.30).

НЕ СЛУТИ НА ДОБРО: Нога стандардног првотимца Звезде изгледа ЈЕЗИВО после старта саиграча (ФОТО)

ЛУД МЕЧ У ХОЛАНДИЈИ: АЗ Алкмар поражен у шаховској ГОЛЕАДИ (ВИДЕО)

СУВЕРЕНО ВЛАДАЈУ ГРЧКОМ! Нови тријумф Олимпијакоса! (ВИДЕО)

ЧУПАЛИ БОД ПРОТИВ ФЕЊЕРАША! Тотенхем РАЗОЧАРАО пред Звезду (ВИДЕО)