15°C
17.05.2024.
117.1192
107.5969

JUVENTUS DARIVAO POKLON RONALDU: Portugalac se ODUŽIO i naneo poraz Mihinoj Bolonji (VIDEO)

19.10.2019. 22:40
Kristijano Ronaldo
Kristijano Ronaldo / Izvor: Profimedia

Stara dama grabi ka odbrani titule.

Fudbaleri Juventusa nastavili su da grabe ka odbrani šampionske titule u Seriji "A". Stara dama je na "Alijanc areni" savladala Bolonju sa 2:1 u osmom kolu Kalča i upisala sedmi ovosezonski trijumf.

SPEKTAKL U TORINU: Navijači Juvea priredili NEZABORAVAN doček Mihajloviću! Evo ko mu je prvi PRIŠAO!

IZBEGNUTA STRAŠNA TRAGEDIJA: Legendarni jugoslovenski trener doživeo TEŠKU saobraćajnu nesreću!

SA SVE ŠAJKAČOM NA GLAVI: Ovako je izgledao Marko Gobeljić dok je bio dete (FOTO)

Pre početka meča priređena je mala svečanost, pošto je predsednik Torinjana Andrea Anjeli uručio dres sa brojem 700 najboljem fudbaleru Juventusa Kristijanu Ronaldu.

Portugalac je, poput srpskog stručnjaka na klupi Bolonje Siniše Mihajlovića, dobio ogromne ovacije sa tribina, a prva zvezda Stare dame se na najbolji način odužila navijačima.

Domaćin je poveo u 19. minutu, pošto je Kristijano iskoristio neopreznost u odbrani gostiju i iskosa u šesnaestercu, udacrem po zemlji, pronašao put do mreže golmana Skorupskog za 1:0.

Tim sa "Renato dal Are" se nije predavao pa je do odlaska na poluvreme uspeo da izjednači preko Danila, pošto je brazilski defanzivac odlično odreagovao na asistenciju Mbajea i vratio neizvesnost u meč.

Da bodovi ostanu na "Alijanc areni", potrudio se Miralem Pjanić. Reprezentativac BiH iskoristio je smušenost u odbrani Bolonje u 54. minutu i pored četiri protivnička igrača uspeo da zahvati loptu i pošalje je pored golmana gostiju.

Juventus će i posle osmog kola ostati na čelu Serije "A", bez obzira na ishod Interovog meča, koji Neroazuri igraju u nedelju na terenu Sasuola (12.30).

NE SLUTI NA DOBRO: Noga standardnog prvotimca Zvezde izgleda JEZIVO posle starta saigrača (FOTO)

LUD MEČ U HOLANDIJI: AZ Alkmar poražen u šahovskoj GOLEADI (VIDEO)

SUVERENO VLADAJU GRČKOM! Novi trijumf Olimpijakosa! (VIDEO)

ČUPALI BOD PROTIV FENJERAŠA! Totenhem RAZOČARAO pred Zvezdu (VIDEO)