ЈУВЕНТУС СА КРЕЧА ДО ТРИ БОДА: Бонући сурово кажњавао грешке дефанзиваца Лација (ВИДЕО)

Leonardo Bonući
Леонардо Бонући / Извор: Профимедиа

Веома важан тријумф за гиганта из Торина.

Фудбалери Јувентуса забележили су другу узастопну победу у Серији А.

Наиме, Стара дама је на гостовању савладала Лацио у дербију 13. кола резултатом 2:0 (1:0).

КОНАЧНО! Меси погодио за ПСЖ у Лиги 1 (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Манчестер јунајтед ПОНИЖЕН! Њукаслу ни три гола нису донела победу

САДА ЈЕ СТВАРНО ПРЕТЕРАО: Балотели тотално ПОЛУДЕО - хтео да ЗАПАЛИ саиграче упаљачем и...

Оба поготка за Стару даму постигао је капитен Леонардо Бонући са беле тачке. Репрезентативац Италије је први пут у каријери забележио два гола у првенству.

Искусни дефанзивац је први једанаестерац реализовао у 23. минуту, док је коначан резултат поставио седам минута пре краја дуела на Олимпику.

Српски репрезентативац Сергеј Милинковић Савић је са капитенском траком око руке одиграо свих 90. минута за Небескоплаве.

Екипа из Торина се на петој позицији изједначила са Лацијом са 21 бодом и у следећем колу ће дочекати Аталанту. Римљане очекује гостовање Наполију, који дели прву позицију са Миланом са 32 бода.

Најновије вести из фудбала прочитајте ОВДЕ.

Погледајте како изгледа Мариа Кортизиа, супруга Пиетроса Сотироуа првотимца Лудогореца