КАД ГАЗДА КАЖЕ: Пљуште похвале за Николића после титуле у Грчкој
Српски тренер Марко Николић наставља да бриљира.
Некадашњи стратег Партизана је после титула на клупи црно-белих и у Видеотону, дошао и до државног трофеја са грчким АЕК-ом.
О успеху тима из Атине је говорио и њихов власник Мариос Илиопулос.
- Било је ово нешто шокантно и нешто другачије. Када овакве тренутке проживите у теорији су једно, али у пракси је то нешто сасвим друго. Чврсто сам веровао да ћемо освојити шампионат заједно са свим људима које имам поред себе. У животу када нешто радим, трудим се да то урадим што боље могу и професионално и у хобију, било где - почео је Илиопулос.
Потом је похвалио и српског тренера.
- Николић је сјајан тренер, Хавијер Рибалта је такође сјајан. Играчи су ушли у процес који је показао шта могу. Могли смо да будемо и у финалу Лиге конференција, али Рајо нас је избацио - закључио је Грк.
Вреди истаћи да је Николић освајао и трофеје у Русији. Са тимовима из Москве, Локомотивом и ЦСКА се окитио пехарима у купу.