ПИКСИ НИЈЕ ПОМОГАО: Пораз Србије против Белорусије

22.03.2023. 17:32
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije
Млада фудбалска репрезентација Србије / Извор: МН Press

Тежак пораз...

Кадетска репрезентација Србије, играчи до 17 година, доживела је шокантан пораз од Белорусије на домаћем терену (1:2), у мечу првог кола Прве групе поскедњег круга квалификација за Европско првенство.

РЕАЛ ИЛИ БАРСА: Ас Манчестер ситија одлази у Шпанију за 70 милиона

МИЛЕНКОВИЋ И ГРУЈИЋ: Могли смо више у Катару, требало нам је времена да преболимо Мундијал

Роналдо у четвртак постаје апсолутни рекордер фудбала

Репрезентација која је у последњих 11 утакмица имала 10 победа и само један пораз, доживела је неуспех у Старој Пазови.

Младе репрезентативце је посетио и селектор А селекције Драган Стојковић Пикси, али их то није погурало ка добром резултату.

Добро су почели и повели су голом Давида Ђурића у 13. минуту.

Изједначење је стигло у најгорем могућем тренутку, у првом минуту надокнаде првог полувремена, тачније последњем минуту игре првог дела.

Мрежу наше селекције затресао је Павел Апиатсионак.

Србија је била непрепознатљива, задња линија је доста високо излазила, па је то остављало доста простора Белорусији.

Шок је стигао у 84. минуту, када је Руслан Миалковски погодио за 2:1 и победу Белорусије.

Србија је још у групи са БиХ и Израелом и само првопласирана селекција иде даље.

Наредни меч играју против Босне и Херцеговине 25. марта од 14 сати.

Европско првенство за кадете на програму је 17. маја до 2. јуна у Мађарској.