КАКАВ ДЕРБИ, СТРАШАН ДЕРБИ У ЗЕМУНЕЛУ: На мечу кадета Вечитих ривала шест голова и драма у финишу

21.04.2022. 13:50
FK Crvena zvezda, FK Partizan
ФК Црвена звезда, ФК Партизан / Извор: СД/илустрација

Спектакл.

Фудбалери Партизана и Црвене звезде одиграли су фантастичну утакмицу у оквиру 24. кола кадетске лиге Србије. После 90 минута велике борбе није било победника, дуел је завршен резултатом 3:3 (1:2).

БИО ЈЕ НЕРВОЗАН КАО КОЊ ПРЕД ТРКУ: Поново критике на рачун Душана Влаховића

ИВАНИЋ: Уживање ми је да играм са Катаијем

СТАНОЈЕВИЋ СВОЈИМ ПУТЕМ: Идемо до даске, не одустајемо

Црвено-бели су боље почели и стигли до вођства већ у 10. минуту. Прецизан је био Шљивић на асистенцију Миладиновића са десног стрене терена. Партизан је изједначио само шест минута касније из оправданог досуђеног пенала који је реализовао Алексић. Госте није пореметио изјеначујући погодак већ су у 19. минуту вратили предност преко свог најбољег стрелца  Бубња.

Кад је Црвена звезда постигла и трећи гол на почетку другог полувремена преко Миладиновића чинило се да им победа не може измаћи. Резултат 1:3 био је на снази до 73. минута кад је утакмица добила сасвим другачији ток.

После конера Алексић је својим другим голом смањио на 3:2, а изједначење, коначан резултат и бод Партизану донео је Мирчетић у 82. минуту.

Црвена звезда је на шест кола пре краја шампионата задржала четири бода предности испред Партизана.

Најновије вести о ФК Партизан прочитајте ОВДЕ.