16°C
08.05.2024.
117.1119
108.7491

KAKAV DERBI, STRAŠAN DERBI U ZEMUNELU: Na meču kadeta Večitih rivala šest golova i drama u finišu

21.04.2022. 13:50
FK Crvena zvezda, FK Partizan
FK Crvena zvezda, FK Partizan / Izvor: SD/ilustracija

Spektakl.

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde odigrali su fantastičnu utakmicu u okviru 24. kola kadetske lige Srbije. Posle 90 minuta velike borbe nije bilo pobednika, duel je završen rezultatom 3:3 (1:2).

BIO JE NERVOZAN KAO KONJ PRED TRKU: Ponovo kritike na račun Dušana Vlahovića

IVANIĆ: Uživanje mi je da igram sa Kataijem

STANOJEVIĆ SVOJIM PUTEM: Idemo do daske, ne odustajemo

Crveno-beli su bolje počeli i stigli do vođstva već u 10. minutu. Precizan je bio Šljivić na asistenciju Miladinovića sa desnog strene terena. Partizan je izjednačio samo šest minuta kasnije iz opravdanog dosuđenog penala koji je realizovao Aleksić. Goste nije poremetio izjenačujući pogodak već su u 19. minutu vratili prednost preko svog najboljeg strelca  Bubnja.

Kad je Crvena zvezda postigla i treći gol na početku drugog poluvremena preko Miladinovića činilo se da im pobeda ne može izmaći. Rezultat 1:3 bio je na snazi do 73. minuta kad je utakmica dobila sasvim drugačiji tok.

Posle konera Aleksić je svojim drugim golom smanjio na 3:2, a izjednačenje, konačan rezultat i bod Partizanu doneo je Mirčetić u 82. minutu.

Crvena zvezda je na šest kola pre kraja šampionata zadržala četiri boda prednosti ispred Partizana.

Najnovije vesti o FK Partizan pročitajte OVDE.