КАКАВ ШОК: Опростио се од црвено-белих - "Нисам знао да ће ми овако тешко пасти..."
Потресна порука.
Црногороски фудбалер Вукан Савићевић опростио се од Војводине емотивним писмом.
Он је појачао новосадски тим у јануару 2024. године и после две године ће се преселити на Тајланду у редове Бурирама.
- Драга Вошо, стигао је на моју велику жалост тренутак где морамо да се поздравимо. Искрен да будем, нисам помислио да ће ми овако тешко пасти растанак од тебе и града Новог Сада. Могу слободно да кажем да су ово биле моје најлепше две и по године у животу. Просто смо уживали, а поготово ћеркица Ирис. Много лепих успомена, нових познанстава и пријатеља за цео живот. Захвалио бих се свим мојим тренерима, спортским радницима, председнику Збиљићу, навијачима и наравно мојим саиграчима са којима ми је било задовољство делити терен 90 пута.
- Поносан сам на све што смо сви заједно урадили прошле сезоне, велики успех, али клуб као што је Војводина мора и може више. Зато вам желим пуно среће, да будете здрави, вредни, упорни и сигуран сам да ће се у витринама ФК Војводина, уз ваш труд и знање, наћи пуно нових трофеја - стоји у писму Савићевића.