KAKAV ŠOK: Oprostio se od crveno-belih - "Nisam znao da će mi ovako teško pasti..."
Potresna poruka.
Crnogoroski fudbaler Vukan Savićević oprostio se od Vojvodine emotivnim pismom.
On je pojačao novosadski tim u januaru 2024. godine i posle dve godine će se preseliti na Tajlandu u redove Burirama.
- Draga Vošo, stigao je na moju veliku žalost trenutak gde moramo da se pozdravimo. Iskren da budem, nisam pomislio da će mi ovako teško pasti rastanak od tebe i grada Novog Sada. Mogu slobodno da kažem da su ovo bile moje najlepše dve i po godine u životu. Prosto smo uživali, a pogotovo ćerkica Iris. Mnogo lepih uspomena, novih poznanstava i prijatelja za ceo život. Zahvalio bih se svim mojim trenerima, sportskim radnicima, predsedniku Zbiljiću, navijačima i naravno mojim saigračima sa kojima mi je bilo zadovoljstvo deliti teren 90 puta.
- Ponosan sam na sve što smo svi zajedno uradili prošle sezone, veliki uspeh, ali klub kao što je Vojvodina mora i može više. Zato vam želim puno sreće, da budete zdravi, vredni, uporni i siguran sam da će se u vitrinama FK Vojvodina, uz vaš trud i znanje, naći puno novih trofeja - stoji u pismu Savićevića.