17.02.2023. 19:09
Kristijano Ronaldo
Кристијано Роналдо / Извор: Реутерс

Лепе бројке за Португалца...

Фудбалери Ал Насра савладали су Ал Тавон у Ријаду са 2:1 (1:0) у оквиру 17. кола првенства Саудијске Арабије.

ШТА ЋЕ РЕЋИ МУРИЊО: Манчестер јунајтед хоће Дибалу (ФОТО)

ОГЛАСИЛА СЕ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Нисмо сагласни са изменом термина 169. вечитог дербија

ПАРТИЗАН СЕ ОГЛАСИО САОПШТЕЊЕМ: Нећемо на Маракану 1. марта, то је самовоља Звезде

Кристијано Роналдо је, као што то бива откако је стигао у Ал Наср, био централна фигура утакмице.

Након четири гола у прошлом колу, Роналдо је сада био у служби тима на другачији начин - асистенцијама.

Уписао је две, од којих је прва била врло лепа, "кифла" из прве, у простор за Абдулрахмана Гариба који рутински решава "један на један" ситуацију.

Поравнао је Ал Тавон преко Алвара Медрана у 47. минуту, а само 20 минута касније бивши нападач Партизана Леандро Тавамба постиже сјајан погодак за преокрет гостију, но након славља, ВАР је вратио резултат на семафору због офсајда.

У завршници, Андерсон Талиска постиже гол након што је лопта напуцала Роналда. Изгледало је као да је то био офсајд, гледао се снимак, али је ипак утврђено да Португалац није био најближи противничком голману.

После 17 мечева, Ал Наср долази на деобу првог места са Ал Итихадом.