ОРИЛО СЕ МЕСИ, МЕСИ: Роналдо тотално ОДЛЕПИО, бацио капитенску траку, шутирао флаше (ВИДЕО)

10.03.2023. 08:34
Kristijano Ronaldo
Кристијано Роналдо / Извор: Профимедиа

Португалцу не цветају руже.

У великом дербију Саудијске Арабије Ал Итихад је са 1:0 савладао Ал Наср за који наступа Кристијано Роналдо. Домаћин је славио голом Бразица Ромариња у 80. минуту.

ЛИГА ЕВРОПЕ: Јунајтед се опоравио од дебакла у Премијер лиги! Јувентус се није прославио

КОНАЧНО ПРЕКИНУО ПОСТ: Боаћи ЗАТРЕСАО мрежу у великом дербију!

ДОНЕТА ОДЛУКА: Финале Купа Либертадорес на Маракани

Ал Итихад је овом победом прескочио Ал Наср и преузео прво место на табели са 47 бодова.

Иако је његов тим изгубио и иако на другом узастопном мечу није постигао гол, Кристијано Роналдо је поново био у центру пажње.  Навијачи Ал Итихада су често скандирали "Меси", "Меси" што је Португлаца доводило до лудила...

Роналду је на овој утакмици поништен гол, што га је додатно изнервирало, тако да је у једном тренутку бацио и капитенску траку.

Кад је утакмица која је трајало скоро 100 минута Роналдо је киптео од беса. Излазећи са стадиона на коме га је гледало 60.000 навијача искалио на флашицама воде. Шутнуо их је од беса и запутио се у свлачионицу.