ORILO SE MESI, MESI: Ronaldo totalno ODLEPIO, bacio kapitensku traku, šutirao flaše (VIDEO)

10.03.2023. 08:34
Kristijano Ronaldo
Kristijano Ronaldo / Izvor: Profimedia

Portugalcu ne cvetaju ruže.

U velikom derbiju Saudijske Arabije Al Itihad je sa 1:0 savladao Al Nasr za koji nastupa Kristijano Ronaldo. Domaćin je slavio golom Brazica Romarinja u 80. minutu.

LIGA EVROPE: Junajted se oporavio od debakla u Premijer ligi! Juventus se nije proslavio

KONAČNO PREKINUO POST: Boaći ZATRESAO mrežu u velikom derbiju!

DONETA ODLUKA: Finale Kupa Libertadores na Marakani

Al Itihad je ovom pobedom preskočio Al Nasr i preuzeo prvo mesto na tabeli sa 47 bodova.

Iako je njegov tim izgubio i iako na drugom uzastopnom meču nije postigao gol, Kristijano Ronaldo je ponovo bio u centru pažnje.  Navijači Al Itihada su često skandirali "Mesi", "Mesi" što je Portuglaca dovodilo do ludila...

Ronaldu je na ovoj utakmici poništen gol, što ga je dodatno iznerviralo, tako da je u jednom trenutku bacio i kapitensku traku.

Kad je utakmica koja je trajalo skoro 100 minuta Ronaldo je kipteo od besa. Izlazeći sa stadiona na kome ga je gledalo 60.000 navijača iskalio na flašicama vode. Šutnuo ih je od besa i zaputio se u svlačionicu.