КУП ИТАЛИЈЕ: Узалуд Интеру рани гол, Наполи је у ФИНАЛУ!

13.06.2020. 22:59
napol
напол / Извор: Реутерс

Оспина одиграо меч сезоне.

Након прве утакмице полуфинала Купа Италије у којој је пре нешто више од четири месеца, Наполи на гостовању победио Интер са 0:1, уследио је реванш на Сан Паолу. Друга утакмица ова два великана завршена је резултатом 1:1 (1:1) и тако су се "наполитанци" пласирали у велико финале.

Најјачи клубови поново на окупу – и ти си у игри за велики добитак

БУНДЕСЛИГА: Бајерн на победу од титуле, Халанд у судијској надокнади спасио Дортмунд!

ТУЖНА ВЕСТ: Фудбалеру Звезде преминула најдража особа! Не игра против ТСЦ-а!

Почело је сјајно за госте из Милана. После само два минута игре, екипа Антонија Контеа је дошла у предност, а погодак је постигао Кристијан Ериксен.

redferd
редферд / Извор: Реутерс

Домаћин је после овог гола заиграо знатно агресивније и као резултат добре игре уследило је поравњање резултата. Стрелац у 41. минуту био је сјајни Дрис Мертенс.

sinter
синтер / Извор: Реутерс

Нероазури су у наставку меча све карте бацили на напад, међутим, промене резултата није било.

Најзаслужнији за такав расплет догађаја био је голман домаћих Давид Оспина, фантастични Колумбијац је у неколико наврата сјајно интервенисао и спасио свој тим елиминације.

За трофеј у Купу, Наполи ће играти против Јувентуса, на стадиону Олимпико у Риму. Утакмица је на програму 17. јуна.

Погледајте како изгледа Наталија Мандиола, позната навијачица Коло-Кола и девојка која је одбила Алексиса Санчеза.