КУП СРБИЈЕ: Ништа од СЕНЗАЦИЈЕ, Воша тек после пенала елиминисала Графичар на Маракани

01.11.2022. 18:43
FK Vojvodina
ФК Војводина / Извор: МН Press

Графоси били у вођству до 86. минута.

Фудбалери Војводине пласирали су се у 1/8 финала Купа Србије, али су много теже него што се очекивало елиминсали Графичар на стадиону "Рајко Митић". Новосађани су славили тек после бољег извођења пенала, док је у регуларном делу меча било 1:1.

БУКТИ ПОСЛЕ ИЗБОРА! Зечевић: Терзић није излазио из Бјековићеве канцеларије, уследио ОШТАР одговор Звезде

ОГЛАСИО СЕ БЈЕКОВИЋ: Ово је НАЈБОЉЕ решење

НИКОЛА И МАМЕДОВ: Нови избори у складу са Статутом ФСС

Млади тим Графичара, иначе члан Прве лиге Србије, пружио је сјајан отпор Воши, био бољи већим делом меча.

После првог полувремана у којем није било голова, Графоси су до предности стигли већ у 48. минуту голом Јована Митуљикића.

Од тог тренутка креће офанзива гостију који су кренули на све или ништа. Таква тактика им се исплатила у 86. минуту кад су преко Николе Чумића дошли до изједначења. Није било промена у преосталом делу сусрета, тако да је победник одлучен са беле тачке.

Епитет јунака утакмице понео је голман Војводине Никола Симић, који је одбранио сва три пенала у прве три серије. С друге стране, прецизни су са 11 метара били Урош Николић, Дејан Зукић и Немања Николић, па се Стара дама домогла наредне фазе најмасовнијег такмичења.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Мариа, ћерка Пепа Гвардиоле