КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЕП: Судија ОЈАДИО Црну Гору и УКРАО им победу над Бугарском (ВИДЕО+ФОТО)

22.03.2019. 20:00
Fudbalska reprezentacija Crne Gore
Фудбалска репрезентација Црне Горе / Извор: Реутерс

Ово их може коштати на крају квалификација.

Репрезентације Бугарске и Црне Горе ремизирале су у првом колу квалификација за Европско првенство. Резултат на националном стадиону у Софији је био 1:1, а Соколови су први дошли до гола у 50. минуту преко Стефана Мугоше. Коначан резултат је поставио Тодор Неделев у 82. минуту из пенала, који је неправедно досуђен, јер је фаул био ван шеснаестерца.

Крстајић о Немцима, Роналду, Лазовићу, Сергеју, Љајићу... (ФОТО)

РАЈКОВИЋ НА ИНСТАГРАМУ ОТКРИО: Ево како Орлови проводе слободно време у Лисабону (ФОТО)

НОВИ ПРОБЛЕМ ЗА КРСТАЈИЋА: Важан играч НИЈЕ у КОНКУРЕНЦИЈИ за меч са Португалијом (ФОТО)

Мугоша је своју репрезентацију довео у вођство почетком другог полувремена прецизним ударцем са ивице казненог простора. Нападач Црне Горе је прво финтом шута, а затим и сјајним дриблингом избацио два противничка играча, да би потом послао лопту у малу мрежу.

Бод Бугарима је донео Неделев који је у финишу меча из пенала савладао Данијела Петковића. Ипак, иако је фаул Владимира Јововића над Станиславом Костовим постојао, на фотографији се види да је био сигурно пола метра ван казненог простора, а француски арбитар Руди Буке је показао на белу тачку.

За Црну гору су цео меч одиграли фудбалери Црвене звезде Филип Стојковић и Мирко Иванић, док је тандем из Партизана Милош Косовић и Александар Шћекић прилику чекао са клупе. Шћекић је није дочекао, а Косовић је у игру ушао у 89. минуту уместо стрелца Стефана Мугоше.

РЕШЕНА ДИЛЕМА: Коначно се зна да ли ће Крстајић моћи да рачуна на Павкова против Португалије (ФОТО)

Нејмар је псовао судије, али га сада чека казна (ФОТО)

ПОТВРЂЕНО ЈЕ! Репрезентацију Србије НЕЋЕМО гледати на РТС-у, а ово је ОБЈАШЊЕЊЕ (ФОТО)

Француски судија је убрзо постао предмет подсмеха на друштвеним мрежама.