16°C
24.05.2024.
117.1121
108.1667

KVALIFIKACIJE ZA EP: Sudija OJADIO Crnu Goru i UKRAO im pobedu nad Bugarskom (VIDEO+FOTO)

22.03.2019. 20:00
Fudbalska reprezentacija Crne Gore
Fudbalska reprezentacija Crne Gore / Izvor: Reuters

Ovo ih može koštati na kraju kvalifikacija.

Reprezentacije Bugarske i Crne Gore remizirale su u prvom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Rezultat na nacionalnom stadionu u Sofiji je bio 1:1, a Sokolovi su prvi došli do gola u 50. minutu preko Stefana Mugoše. Konačan rezultat je postavio Todor Nedelev u 82. minutu iz penala, koji je nepravedno dosuđen, jer je faul bio van šesnaesterca.

Krstajić o Nemcima, Ronaldu, Lazoviću, Sergeju, Ljajiću... (FOTO)

RAJKOVIĆ NA INSTAGRAMU OTKRIO: Evo kako Orlovi provode slobodno vreme u Lisabonu (FOTO)

NOVI PROBLEM ZA KRSTAJIĆA: Važan igrač NIJE u KONKURENCIJI za meč sa Portugalijom (FOTO)

Mugoša je svoju reprezentaciju doveo u vođstvo početkom drugog poluvremena preciznim udarcem sa ivice kaznenog prostora. Napadač Crne Gore je prvo fintom šuta, a zatim i sjajnim driblingom izbacio dva protivnička igrača, da bi potom poslao loptu u malu mrežu.

Bod Bugarima je doneo Nedelev koji je u finišu meča iz penala savladao Danijela Petkovića. Ipak, iako je faul Vladimira Jovovića nad Stanislavom Kostovim postojao, na fotografiji se vidi da je bio sigurno pola metra van kaznenog prostora, a francuski arbitar Rudi Buke je pokazao na belu tačku.

Za Crnu goru su ceo meč odigrali fudbaleri Crvene zvezde Filip Stojković i Mirko Ivanić, dok je tandem iz Partizana Miloš Kosović i Aleksandar Šćekić priliku čekao sa klupe. Šćekić je nije dočekao, a Kosović je u igru ušao u 89. minutu umesto strelca Stefana Mugoše.

REŠENA DILEMA: Konačno se zna da li će Krstajić moći da računa na Pavkova protiv Portugalije (FOTO)

Nejmar je psovao sudije, ali ga sada čeka kazna (FOTO)

POTVRĐENO JE! Reprezentaciju Srbije NEĆEMO gledati na RTS-u, a ovo je OBJAŠNJENJE (FOTO)

Francuski sudija je ubrzo postao predmet podsmeha na društvenim mrežama.