ТРИЈУМФАЛАН БАТИН ДЕБИ: Партизан славио у Данској, плеј-оф на видику! (ВИДЕО+ФОТО)

09.08.2018. 19:15
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Реутерс

Мирковић одлично стартовао.

Фудбалери Партизана успели да на сјајан начин забележе врло важан тријумф у квалификацијама за Лигу Европе. Црно-бели су на дебију Зорана Мирковића на клупи, успели да са 2:1 тријумфују и у Београд однесу капиталну предност. Голове су постигли Рикардо у првом полувремену и новајлија Закарић у другом делу меча.  Једини гол за домаћи тим постигао је Расмунсен после грешке левог бека Немање Милетића.

Реванш меч је на програму за седам дана.

НОВА ЈОКАНОВА БОМБА: У Фулам стигао голман из европског великана (ФОТО)

ЗА СВЕ ПОСТОЈИ ПРВИ ПУТ: Оно што је Тотенхем урадио, НИКАД се није десило у Премијер лиги

КРАЈ УТАКМУИЦЕ!

90 2 минут: Слободан ударац за Нордсјиланд... Није било пуно узбуђења.

90. минут: Меч је продужен за пет минута. Јанковић је изашао ван терена, а заменио га је Енаке.

87. минут: Шта је промашио Рикардо, невероватно... Милетић је центрирао, а Рикардо шутирао главом са пет метара преко гола.

83. минут: Партизан жели мирнију завршницу.. МЕђутим грешке у кратким додавањима могу да отворе прилику за брз контарнапад данске екипе.

77. минут: Николић је заменио Косовића...

71. минут: Нордсјиланд је смањио на 2:1 после грешке Немање Милетића...

67. минут: Смиљанић улази на терен уместо стрелаца другог гола Закарића.

63. минут: ГОООООООЛ ЗАКАРИЋААА! 2:0 за Партизан! Асистент је јанковић после грешке домаћих дефанзиваца!

60. минут: После мирнијег периода игре, стрелац гола на овом мечу Рикардо зарадио је ударац лактом у главу. После медицинске помоћи нападач црно-белих је наставио овај дуел.

FK Partizan

50. минут: Нордсјиланд жели гол, међутим, Партизан делује за сада одлично. Како у фази одбране, тако и на средини, где вешто чувају лопту и притискају последњу линију противника.

46. минут: Без измена на старту другог полувремена...

КРАЈ ПРВОГ ДЕЛА!

43. минут: Каква шанса за 0:2! Јанковић је искоса изашао сам један на један са голманом Данаца... Није успео да постигне гол.

39. минут: Велика шанса за домаћи тим.. Стојковић је био на месту! Ларсен је шутирао

32. минут: Партизан поново прети.. Новајлија Закарић је траљаво шутирао са ивице шеснаестерца..

30. минут: Добра контра домаће екипе, али је Милетић успео да се врати на време и интервенише...

FK Partizan

28. минут: Комбинују фудбалери Партизана на својој половини.. Делују зантно сигурније у односу на утакмицу против Тракаија..

23. минут: Данци покушавају да дођу до изједначујућег гола, али без успеха. Партизан користи офанзивнију игру противника и дугим лоптама покушава да упосли Рикарда...

18. минут: Оно што можемо видети у игри Партизана у почетних 20 минута утакмице, свакако улива наду Гробарима пред наставак сезоне..

10. минут: ГООООООЛ ЗА ПАРТИЗАН! Рикардо је скочио и главом донео предност црно-белима.. Одличан почетак!

7. минут: Партизан је на почетку далеко конкретнији од домаћина...

2. минут: На почетку меча велика шанса за Партизан! Закарић је доборо центрирао, али се Данило Пантић лоше снашао у пет метара..

УТАКМИЦА ЈЕ ПОЧЕЛА!

НОРДСЈИЛАНД - ПАРТИЗАН 1:2

СТАДИОН: Рајт ту дрим Парк у Фаруму (10.300)

СТРЕЛЦИ: Рикардо 10. минут, Закарић 63. минут, Расмунсен 71. минут

СУДИЈА:  Алехандро Ернандез (Шпанија)

КАРТОНИ: Нелсон, Мини - Јанковић

Нордсјиланд: Ларсен - Бартолец, Хансен (Расмунсен 65. минут), Сковгард, Педерсен – Кристенсен (Јакобсен 78. минут), Нелсон, Андерсен – Олсен, Јенсен (Кудус 66. минут), Дамсгард.

Партизан: Стојковић - Н. Р. Милетић, Марковић, Валијенте, Н. Г. Милетић - Здјелар, Косовић (Николић 77 .минут) - Закарић (Смиљанић 70.минут), Пантић, Јанковић (Енаке 90. минут) - Гомеш.