TRIJUMFALAN BATIN DEBI: Partizan slavio u Danskoj, plej-of na vidiku! (VIDEO+FOTO)

09.08.2018. 19:15
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: Reuters

Mirković odlično startovao.

Fudbaleri Partizana uspeli da na sjajan način zabeleže vrlo važan trijumf u kvalifikacijama za Ligu Evrope. Crno-beli su na debiju Zorana Mirkovića na klupi, uspeli da sa 2:1 trijumfuju i u Beograd odnesu kapitalnu prednost. Golove su postigli Rikardo u prvom poluvremenu i novajlija Zakarić u drugom delu meča.  Jedini gol za domaći tim postigao je Rasmunsen posle greške levog beka Nemanje Miletića.

Revanš meč je na programu za sedam dana.

NOVA JOKANOVA BOMBA: U Fulam stigao golman iz evropskog velikana (FOTO)

ZA SVE POSTOJI PRVI PUT: Ono što je Totenhem uradio, NIKAD se nije desilo u Premijer ligi

KRAJ UTAKMUICE!

90+2 minut: Slobodan udarac za Nordsjiland... Nije bilo puno uzbuđenja.

90. minut: Meč je produžen za pet minuta. Janković je izašao van terena, a zamenio ga je Enake.

87. minut: Šta je promašio Rikardo, neverovatno... Miletić je centrirao, a Rikardo šutirao glavom sa pet metara preko gola.

83. minut: Partizan želi mirniju završnicu.. MEđutim greške u kratkim dodavanjima mogu da otvore priliku za brz kontarnapad danske ekipe.

77. minut: Nikolić je zamenio Kosovića...

71. minut: Nordsjiland je smanjio na 2:1 posle greške Nemanje Miletića...

67. minut: Smiljanić ulazi na teren umesto strelaca drugog gola Zakarića.

63. minut: GOOOOOOOL ZAKARIĆAAA! 2:0 za Partizan! Asistent je janković posle greške domaćih defanzivaca!

60. minut: Posle mirnijeg perioda igre, strelac gola na ovom meču Rikardo zaradio je udarac laktom u glavu. Posle medicinske pomoći napadač crno-belih je nastavio ovaj duel.

FK Partizan

50. minut: Nordsjiland želi gol, međutim, Partizan deluje za sada odlično. Kako u fazi odbrane, tako i na sredini, gde vešto čuvaju loptu i pritiskaju poslednju liniju protivnika.

46. minut: Bez izmena na startu drugog poluvremena...

KRAJ PRVOG DELA!

43. minut: Kakva šansa za 0:2! Janković je iskosa izašao sam jedan na jedan sa golmanom Danaca... Nije uspeo da postigne gol.

39. minut: Velika šansa za domaći tim.. Stojković je bio na mestu! Larsen je šutirao

32. minut: Partizan ponovo preti.. Novajlija Zakarić je traljavo šutirao sa ivice šesnaesterca..

30. minut: Dobra kontra domaće ekipe, ali je Miletić uspeo da se vrati na vreme i interveniše...

FK Partizan

28. minut: Kombinuju fudbaleri Partizana na svojoj polovini.. Deluju zantno sigurnije u odnosu na utakmicu protiv Trakaija..

23. minut: Danci pokušavaju da dođu do izjednačujućeg gola, ali bez uspeha. Partizan koristi ofanzivniju igru protivnika i dugim loptama pokušava da uposli Rikarda...

18. minut: Ono što možemo videti u igri Partizana u početnih 20 minuta utakmice, svakako uliva nadu Grobarima pred nastavak sezone..

10. minut: GOOOOOOL ZA PARTIZAN! Rikardo je skočio i glavom doneo prednost crno-belima.. Odličan početak!

7. minut: Partizan je na početku daleko konkretniji od domaćina...

2. minut: Na početku meča velika šansa za Partizan! Zakarić je doboro centrirao, ali se Danilo Pantić loše snašao u pet metara..

UTAKMICA JE POČELA!

NORDSJILAND - PARTIZAN 1:2

STADION: Rajt tu drim Park u Farumu (10.300)

STRELCI: Rikardo 10. minut, Zakarić 63. minut, Rasmunsen 71. minut

SUDIJA:  Alehandro Ernandez (Španija)

KARTONI: Nelson, Mini - Janković

Nordsjiland: Larsen - Bartolec, Hansen (Rasmunsen 65. minut), Skovgard, Pedersen – Kristensen (Jakobsen 78. minut), Nelson, Andersen – Olsen, Jensen (Kudus 66. minut), Damsgard.

Partizan: Stojković - N. R. Miletić, Marković, Valijente, N. G. Miletić - Zdjelar, Kosović (Nikolić 77 .minut) - Zakarić (Smiljanić 70.minut), Pantić, Janković (Enake 90. minut) - Gomeš.