КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА МУНДИЈАЛ: Северна Македонија УСПЕЛА да дође до БАРАЖА

14.11.2021. 20:46
Fudbalska reprezentacija Severne Makedonije
Фудбалска репрезентација Северне Македоније / Извор: Реутерс

Имају бод више од Румуније.

Фудбалска репрезентација Северне Македоније играће у баражу за пласман на Светско првенство 2022. године у Катару.

(САСТАВИ) ПИКСИ СВЕ ИЗНЕНАДИО: Нема Митровића, а по десној страни НЕОЧЕКИВАНО РЕШЕЊЕ

ДОДАТНИ МОТИВ: Видите ко је на трибинама! Човек је направио СИЈАСЕТ РЕМЕК-ДЕЛА, а сад гледа ОРЛОВЕ (ФОТО)

НЕВЕРОВАТНА СМИРЕНОСТ ПРЕД МЕЧ ДЕЦЕНИЈЕ: Погледајте шта су српски фудбалери радили у Лисабону (ВИДЕО)

Наше јужне комшије су на свом терену у последњем колу победили Исланд 3:1 и тако остали у трци за одлазак на Мундијал.

Завршили су квалификације са 18 бодова, једним више од трећепласиране Румуније.

Румуни су узалуд савладали Лихтенштајн у гостима 2:0 (1:0) головима Мана у осмом и Банчуа у 87. минуту.

Немачка је декласирала Јерменију у гостима 4:1 (2:0). Голове су постигли Хаверц у 15, Гиндоан у 45 4 из пенала и 50. и Хофман у 64. минуту. Једини гол за Јерменију постигао је Мхитаријан у 59. минуту из пенала.