КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА СП: Србија ПРЕГАЗИЛА Молдавију и наставила да граби ка Мондијалу (ВИДЕО+ГАЛЕРИЈА)

02.09.2017. 19:58
Kolar
Колар / Извор: Реутерс

Орлови играју одлично.

Репрезентација Србије победила је Молдавију 3:0 и тако наставила сигуран ход ка пласману на СП у Русији. Изабраници Славољуба Муслина су и без  суспендованих Владимира Стојковића и Луке Миливојевића, пружили одличну партију, а јунак победе био је Мијат Гаћиновић. Везиста Ајнтрахта је голом и асистенцијом обезбедио епитет играча утакмице, а аплаузи на крају првог полувремена и после последњег судијског звиждука, упућени Орловима, најбоље говоре о игри и залагању екипе.

ГРОБАРИ НЕ ПРАШТАЈУ: Навијачи црно-белих БРУТАЛНО ИСПРОЗИВАЛИ Ожеговића (ФОТО)

ОКУПАЦИЈА ДЕЛИЈА НА НЕМАЧКУ: Невиђено ИНТЕРЕСОВАЊЕ за меч у Келну, зна се како до КАРАТА! (ФОТО)

Победа Орлова није дошла у питање ниједног тренутка. Гаћиновић је за само 10 минута показао да би у финишу квалификација могао да буде тајни адут селектора Муслина. Бивши фудбалер Војводине је голом и асистенцијом показао да је сазрео за велику сцену, а веома важно за Орлове је и да се у стрелце уписао Александар Митровић, који је тако наставио одличну голгетерску серију у дресу репрезентације.

КРАЈ!

85. минут - шанса за Љајића, али гости избијају лопту са гол линије.

80. минут - ГООООЛ - коначно се у стрелце уписује и Александар Митровић, асистент је био Филип Костић.

73. минут - Љајић после додавања Ивановића шутира изнад гола.

66. минут - После две године за Србију ће играти и Адем Љајић, који је заменио Душана Тадића.

63. минут - бомба Бранислава Ивановића са 20 метара, тик поред гола.

59. минут - Поново је у шанси био Александар Митровић, али је шутирао право у голмана гостију.

56. минут - поново изузетно јак пљусак.

54. минут - прва шанса за госте, Кожокари је шутирао са 20 метара, али је голман Рајковић парадом скренуо у корнер.

ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА

Навијачи су аплаузима и овацијама испратили играче у свлачионицу

33. минут - СТАТИВА - Александар Митровић ударцем главом са петерца погађа стативу.

СУРОВО ИСКРЕН: Ђорђевић је ОВИМ РЕЧИМА објаснио пораз од Русије

30. ГОООООЛ - Александар Коларов постиже погодак после асистенције Мијата Гаћиновића.

20. минут - ГООООООЛ - стрелац је Мијат Гаћиновић. Везиста Ајнтрахта је са десетак метара закуцао лопту под пречку, после акције Коларова, за други репрезентативни гол у каријери.

12. минут - Митровић шутира са ивице шеснаестерца, лак посао за голмана Молдавије.

11. минут - велики пљусак, део навијача бежи са трибина у затворени део, али део све јаче бодри Орлове.

8. минут - Први покушај Орлова, Гудељ шутира са 20 метара, право у голмана гостију.

УТАКМИЦА ЈЕ ПОЧЕЛА

ОСТАО ИЛИ ОТИШАО, ОВО ЋЕ ЗАНИМАТИ ДЕЛИЈЕ: Решена судбина Катаија у Алавесу

СРБИЈА - МОЛДАВИЈА 3:0

СТРЕЛЦИ: Гаћиновић у 20, Коларов у 30. и Митровић у 81. минуту. СТАДИОН: Партизана у Београду. ГЛЕДАЛАЦА: 10.000. СУДИЈА: Тамаш Богнар (Мађарска).

СРБИЈА: Рајковић, Настасић, Максимовић, Ивановић, Гаћиновић, Гудељ, Матић (од 77. Радоја), Коларов, Тадић (од 66. Љајић), Костић, Митровић.

МОЛДАВИЈА: Чебану, Чеботару, Епуреану, Посмак, Армаш, Којочари (од 75. Карп), Антон (од 81. Бугајев), Кочијук (од 59. Антонијук), Јоница, Дедов, Гиншари.

ИГРАО ЈЕ ПАРТИЗАН, А ДЕЛИЈЕ И ГРОБАРИ СУ НАВИЈАЛИ ЗАЈЕДНО: Ево када се и зашто то догодило (ВИДЕО)