ЛАЛАТОВИЋ БРИЉИРАО ИЗЈАВОМ: Тренер Колубаре ШОКИРАО - ЗАДОВОЉАН иако нису ни шутнили на гол

25.04.2023. 21:16
Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

Меч другог гола плеј-аут.

Фудбалери Младости ГАТ савладали су у Новом Саду Колубару са 1:0 (1:0) у утакмици другог кола плеј-аута Mozzart бет Суперлиге.

ИЗГЛЕДА ДА НИКАДА НЕЋЕ ОСВОЈИТИ ЛИГУ ШАМПИОНА: Ибрахимовић и ове године дефинитивно без медаље намењене победнику елитног такмичења

СТРАШНЕ ВЕСТИ: Киднапован бивши фудбалер Партизана (ФОТО)

ПСЖ СПРЕМА НОВИ СЕНЗАЦИОНАЛНИ ТРАНСФЕР: Један од најбољих нападача на свету долази у Париз?

Ненад Лалатовић је екипу Младости ГАТ преузео кад је била на последњој позицији, сада је његов тим после првог меча другог кола плеј-аута на месту које води у бараж за опстанак.

- Стварно је велики притисака био на нама. Рекао сам већ, да смо изгубили у Нишу, испали бисмо из лиге. У првом полувремену дуела против Колубаре смо били феноменални, у другом мало лошији. Али, у последње четири утакмице, имамо два ремија и две победе, нисмо примили гол. То показује да смо темпирали форму. Многи су нас прерано отписали. Не треба мене тек тако лако отписати. Многи морају да знају да овај лав овде и даље остаје краљ.

Иако је његов тим поражен, иако није упутио ниједан шут у оквир противничког гола, шеф струке Верољуб Дуканац био је задовољан издањем свог тима.

- Јако сам задовољан игром моје екипе. Имали смо неколико ситуација да дамо гол и остваримо добар резултат. Није нас хтело у последње две утакмице. У првом полувремену смо били доста бојажљиви - кратко је истакао после меча Дуканац, који је све оставио у чуду после овога, а можда и није пошто је квота на победу његовог тима на кладионицама ишла и до невероватних 40 иако је играо први против последњег.