ЛАЛАТОВИЋ СЕ НЕ МИРИ СА ПОРАЗОМ: Тренер Војводине није желео гостима ни да ЧЕСТИТА победу

25.04.2021. 17:12
Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

Меч 33. кола.

Фудбалери Војводине изгубили су са 2:1 на свом терену од Металца у мечу 33. кола Суперлиге Србије.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Раднички из Ниша у ЗОНИ Испадања! Војводина ШОКИРАНА код куће

ЗВЕЗДА ЕКСПРЕСНО СТИГЛА ДО ВОЂСТВА: Николић ударцем са дистанце донео предност црвено-белима (УЖИВО)

ЗАПАЉЕНА АМЕРИЧКА ЗАСТАВА У МАНЧЕСТЕРУ: Навијачи Јунајтеда бесни на власнике клуба (ВИДЕО)

Велико искушење за лидера Примере Атлетико вечерас (21.00), пошто Јорганџије гостују у Билбау. Ако не победе, ризикују да им се Реал Мадрид и Барселона додатно приближе пред последњих пет кола. Квота на двојку је 1,90, док је икс 3,40, а кец 4,30. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Билбао - Атлетико Мадрид.

Стрелац првог гола на мечу био је млади нападач гостију Стефан Цветковић који је у 64. минуту постигао леп гол, али је изједначење Војводини на минут пре краја меча донео Немања Човић сјајним голом главом на центаршут Миодрага Гемовића.

Ипак, ту није био крај, јер су гости дубоку у надоканди постигли погодак преко Престижа сјајним ударцем главом. Изузетно незадовољан после утакмице био је стратег домаћин Ненад Лалатовић

- Нећу ни да честитам Металцу на победи. Не смем ни да коментаришем прво полувреме. Било је спорних ситуација. Зато нисам ни хтео да водим утакмицу - рекао је Лалатовић.