ЛАЛАТОВИЋЕВА ИЗЈАВА ЋЕ УЗДРМАТИ СВЕ: Судији наређено да ме искључи

12.11.2022. 19:53
Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

Раднички поражен од ТСЦ-а.

Фудбалери Радничког из Ниша поражени су у мечу 19. кола Mozzart бет Суперлиге Србије од ТСЦ-а са 2:0, а поново је у центар пажње дошао тренер Нишлија Ненад Лалатовић изјавом после утакмице.

ЛАЗЕТИЋ СРУШИО ЛАЛАТОВИЋЕВ РАДНИЧКИ: ТСЦ дише за врат Партизану!

СПРЕМА СЕ ОДЛАЗАК ИЗ ПАРТИЗАНА: Руси спремили новац за НАПАДАЧА!

ХУМАНИ СУРДУЛИЧАНИ: Радник део прихода од улазница за Звезду донира за лечење Николе

- Мислим да смо сами себе данас победили. У првом минуту је Етонга имао чисту лопту да се избије по линији, а он је враћа по централи, после чега су је они пресекли и дали гол. Могли смо да се вратимо у другом полувремену у утакмицу, да је Штулић у ситуацији један на један постигао погодак, вратили бисмо се, али са играчем мање је било већ готово. Опет, Пејовић када је имао лопту, дао је њиховим играчима и примили смо други гол. Честитам ТСЦ-у на победи - рекао је Лалатовић.

Ипак, уследио је онај интересантнији део изјаве када је Лалтовић открио шта му је судија меча Јован Шегрт рекао пре почетка утакмице.

- Али, није ми лако уопште да водим утакмицу када ми пре меча дође судија и каже ми да му је наређено да на било коју моју реакцију да ме искључи. Рекао ми је ''Немој, молим те, било шта да радиш данас на утакмици, ја морам да те искључим''. Неким тренерима је допуштено да скачу, да причају шта хоће, воде утакмицу како они то желе, нико ништа не проговара, а мени је речено пред меч да ако будем једну ствар урадио да ћу бити искључен, да је то наређење. Од кога је то наређење, ја не знам, али то ми је судија рекао - открио је Лалатовић. - То није утицало, ТСЦ је заслужено победио. Мени је само криво што се такве ствари раде у српском фудбалу, да ти дође судија да ти каже да је добио наређење, да добро знам од кога, да ћу на једну реакцију морати да изађем напоље. Ја гледам другог тренера како може лепо да води тим, а ја морам да будем миран, видели сте сами, такво је наређење дошло од врха. Не могу нормално да водим утакмицу, сами смо себе победили.