LALATOVIĆEVA IZJAVA ĆE UZDRMATI SVE: Sudiji naređeno da me isključi

12.11.2022. 19:53
Nenad Lalatović
Nenad Lalatović / Izvor: MN Press
Radnički poražen od TSC-a.

Fudbaleri Radničkog iz Niša poraženi su u meču 19. kola Mozzart bet Superlige Srbije od TSC-a sa 2:0, a ponovo je u centar pažnje došao trener Nišlija Nenad Lalatović izjavom posle utakmice.

LAZETIĆ SRUŠIO LALATOVIĆEV RADNIČKI: TSC diše za vrat Partizanu!

SPREMA SE ODLAZAK IZ PARTIZANA: Rusi spremili novac za NAPADAČA!

HUMANI SURDULIČANI: Radnik deo prihoda od ulaznica za Zvezdu donira za lečenje Nikole

- Mislim da smo sami sebe danas pobedili. U prvom minutu je Etonga imao čistu loptu da se izbije po liniji, a on je vraća po centrali, posle čega su je oni presekli i dali gol. Mogli smo da se vratimo u drugom poluvremenu u utakmicu, da je Štulić u situaciji jedan na jedan postigao pogodak, vratili bismo se, ali sa igračem manje je bilo već gotovo. Opet, Pejović kada je imao loptu, dao je njihovim igračima i primili smo drugi gol. Čestitam TSC-u na pobedi - rekao je Lalatović.

Ipak, usledio je onaj interesantniji deo izjave kada je Laltović otkrio šta mu je sudija meča Jovan Šegrt rekao pre početka utakmice.

- Ali, nije mi lako uopšte da vodim utakmicu kada mi pre meča dođe sudija i kaže mi da mu je naređeno da na bilo koju moju reakciju da me isključi. Rekao mi je ''Nemoj, molim te, bilo šta da radiš danas na utakmici, ja moram da te isključim''. Nekim trenerima je dopušteno da skaču, da pričaju šta hoće, vode utakmicu kako oni to žele, niko ništa ne progovara, a meni je rečeno pred meč da ako budem jednu stvar uradio da ću biti isključen, da je to naređenje. Od koga je to naređenje, ja ne znam, ali to mi je sudija rekao - otkrio je Lalatović. - To nije uticalo, TSC je zasluženo pobedio. Meni je samo krivo što se takve stvari rade u srpskom fudbalu, da ti dođe sudija da ti kaže da je dobio naređenje, da dobro znam od koga, da ću na jednu reakciju morati da izađem napolje. Ja gledam drugog trenera kako može lepo da vodi tim, a ja moram da budem miran, videli ste sami, takvo je naređenje došlo od vrha. Ne mogu normalno da vodim utakmicu, sami smo sebe pobedili.