ЛЕ: Србин ублажио убедљив пораз од Ливерпула, лудило у Леверкузену и пораз Роме који не кошта (ВИДЕО)

14.03.2024. 23:07
fk liverpul
фк ливерпул / Извор: Профимедиа

Немци са два гола у надокнади до следеће рунде.

Након четири дуела Лиге Европе у 21 час, добили смо свих осам учесника четвртфинала овог такмичења.

Милан оверио пролаз у Чешкој, а у Лондону ПОНИЖЕН ФрајбургFK Milan

Милан оверио пролаз у Чешкој, а у Лондону ПОНИЖЕН Фрајбург

Динамо осетио ГОРКУ ПЕТАРДУ: Андрија Живковић запечатио судбину ХрватимаAndrija Živković

Динамо осетио ГОРКУ ПЕТАРДУ: Андрија Живковић запечатио судбину Хрватима

Ливерпул је разбио Спарту из Прага и славио на Енфилду славио са 6:1, а већ је имао предност од 5:1 из првог меча.

Редом су погађали Дарвин Нуњес у седмом, Кларк у осмом, Салах у десетом и Гакпо у 14. минуту.Чешки тим је смањио на 4:1 у 42. минуту преко нашег Вељка Бирманчевића.

У другом полувремену још два гола Ливерпула. Собослаи је погодио у 48, а Гакпо у 55. минуту.

Рома је у Брајтон стигла са огромним капиталом од 4:0, а вечерас је изгубила 1:0. Дани Велбек је постигао ефектан гол за енглески састав у 37. минуту.

Аталанта и Спортинг су у првом мечу одиграли 1:1, а сада је Аталанта славила са 2:1 и иде даље.

Гости су боље кренули и повели у 33. минуту преко Педра Гонкалвеша. У наставку велики преокрет и голови Лукмана у 46. и Скамаке у 59. минуту.

Најлуђе је било у Леверкузену, где је Бајер дочекао Карабаг после 2:2 у Азербејџану.

Гости су у реваншу водили 2:1 до 93. минута, а онда два гола Шика, први у трећем, други у седмом минуту надокнаде за тотално лудило у Леверкузену.

Брајтон је код куће голом Велбека савладао Рому са 1:0, али је Вучица помоћу победе 4:0 у првом мечу прошла даље.