15°C
29.04.2024.
117.1527
109.2537

LE: Srbin ublažio ubedljiv poraz od Liverpula, ludilo u Leverkuzenu i poraz Rome koji ne košta (VIDEO)

14.03.2024. 23:07
fk liverpul
fk liverpul / Izvor: Profimedia

Nemci sa dva gola u nadoknadi do sledeće runde.

Nakon četiri duela Lige Evrope u 21 čas, dobili smo svih osam učesnika četvrtfinala ovog takmičenja.

Milan overio prolaz u Češkoj, a u Londonu PONIŽEN FrajburgFK Milan

Milan overio prolaz u Češkoj, a u Londonu PONIŽEN Frajburg

Dinamo osetio GORKU PETARDU: Andrija Živković zapečatio sudbinu HrvatimaAndrija Živković

Dinamo osetio GORKU PETARDU: Andrija Živković zapečatio sudbinu Hrvatima

Liverpul je razbio Spartu iz Praga i slavio na Enfildu slavio sa 6:1, a već je imao prednost od 5:1 iz prvog meča.

Redom su pogađali Darvin Nunjes u sedmom, Klark u osmom, Salah u desetom i Gakpo u 14. minutu.Češki tim je smanjio na 4:1 u 42. minutu preko našeg Veljka Birmančevića.

U drugom poluvremenu još dva gola Liverpula. Soboslai je pogodio u 48, a Gakpo u 55. minutu.

Roma je u Brajton stigla sa ogromnim kapitalom od 4:0, a večeras je izgubila 1:0. Dani Velbek je postigao efektan gol za engleski sastav u 37. minutu.

Atalanta i Sporting su u prvom meču odigrali 1:1, a sada je Atalanta slavila sa 2:1 i ide dalje.

Gosti su bolje krenuli i poveli u 33. minutu preko Pedra Gonkalveša. U nastavku veliki preokret i golovi Lukmana u 46. i Skamake u 59. minutu.

Najluđe je bilo u Leverkuzenu, gde je Bajer dočekao Karabag posle 2:2 u Azerbejdžanu.

Gosti su u revanšu vodili 2:1 do 93. minuta, a onda dva gola Šika, prvi u trećem, drugi u sedmom minutu nadoknade za totalno ludilo u Leverkuzenu.

Brajton je kod kuće golom Velbeka savladao Romu sa 1:0, ali je Vučica pomoću pobede 4:0 u prvom meču prošla dalje.