ЛИГА ЕВРОПЕ: Још лоших вести за Звезду! Јунајтед се ПРОВУКАО

13.10.2022. 23:22
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: Профимедиа

Ствари се компликују...

Вечерас су одиграни мећеви четвртог кола Лиге Европе. Оно што је привлачи највише пажње овдашњој јавности, осим утакмице Црвене звезде и Ференцвароша је и меч Трабзонспора који је декласиралао Монако резултатом 4:0 у мечу четвртог кола групне фазе Лиге Европе.

МИЛОЈЕВИЋ ЈАКО НЕЗАДОВОЉАН: Играчи морају да преузму одговорност

"БОЉЕ ДА СЕ НИСАМ ПРОБУДИО" Делије куну данашњи дан, кошарку, фудбал, Борјана, Милојевића... баш све

НЕВИЂЕНИ МАЛЕР ЗА ЗВЕЗДУ: Док је Саного био ван терена, Мађари повели (ВИДЕО)

Француска екипа се пут турске упутила у улози фаворита, али ће се са Босфора вратити погнуте главе након што је сопствену мрежу затресао Маланг Сар, а потом су на то додали Уго, Барди и Трезеге за поптуну катастрофу "кнежева".

Уз победу Ференцвароша у Мађарској против Звезде (2:1), ситуација у групи Х није добра по српског представника. Први је мађарски предстваник ког су сви после жреба отписали са девет бодова, док Трабзон и Монако имају по шест.

Звезда је последња са три и мораће да гања победе против француске и турске екипе уколико жели макар у Лигу конференција.

Своје навијаче су непријатно изненадили и играчи Лација који су ремизирали против Штурма резултатом 2:2.

Тим из Рима је цело друго полувреме играо за играчем мање након што је у смирај првог полувремена искључен Мануел Лацари само два минута након што је Ћиро Имобиле донео вођство са "беле тачке".

У наставку је у игру ушао Сергеј Милинковић-Савић, али и 19-годишњи Вилијам Бовинг који је са два гола донео бод аустријској екипи.

У стрелце се за Лацио уписао још Педро.

Треба напоменути и да је мало фалило да киксне и Манчестер јунајтед.

"Црвени ђаволи" су се поново мучили против Омоније, али је спас у 93. минуту донео Скот Мектомини.

Испромашивао се Јунајтед, понајвише Рашфорд, а Каземиро је и пречку погодио. Ипак, на крају су се извукли, баш као и у првом мечу.

У другом сусрету исте групе, Реал Сосиједад је био сигуран против Шерифа и славио резултатом 3:0.

Такође, улогу фаворита су оправдали и ПСВ против Цириха (5:0), Лудогорец против Хелсинкија (2:0), као и Унион против Малмеа (1:0), додуше тек из пенала пред сам крај меча.