LIGA EVROPE: Još loših vesti za Zvezdu! Junajted se PROVUKAO

13.10.2022. 23:22
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: Profimedia

Stvari se komplikuju...

Večeras su odigrani mećevi četvrtog kola Lige Evrope. Ono što je privlači najviše pažnje ovdašnjoj javnosti, osim utakmice Crvene zvezde i Ferencvaroša je i meč Trabzonspora koji je deklasiralao Monako rezultatom 4:0 u meču četvrtog kola grupne faze Lige Evrope.

MILOJEVIĆ JAKO NEZADOVOLJAN: Igrači moraju da preuzmu odgovornost

"BOLJE DA SE NISAM PROBUDIO" Delije kunu današnji dan, košarku, fudbal, Borjana, Milojevića... baš sve

NEVIĐENI MALER ZA ZVEZDU: Dok je Sanogo bio van terena, Mađari poveli (VIDEO)

Francuska ekipa se put turske uputila u ulozi favorita, ali će se sa Bosfora vratiti pognute glave nakon što je sopstvenu mrežu zatresao Malang Sar, a potom su na to dodali Ugo, Bardi i Trezege za poptunu katastrofu "kneževa".

Uz pobedu Ferencvaroša u Mađarskoj protiv Zvezde (2:1), situacija u grupi H nije dobra po srpskog predstavnika. Prvi je mađarski predstvanik kog su svi posle žreba otpisali sa devet bodova, dok Trabzon i Monako imaju po šest.

Zvezda je poslednja sa tri i moraće da ganja pobede protiv francuske i turske ekipe ukoliko želi makar u Ligu konferencija.

Svoje navijače su neprijatno iznenadili i igrači Lacija koji su remizirali protiv Šturma rezultatom 2:2.

Tim iz Rima je celo drugo poluvreme igrao za igračem manje nakon što je u smiraj prvog poluvremena isključen Manuel Lacari samo dva minuta nakon što je Ćiro Imobile doneo vođstvo sa "bele tačke".

U nastavku je u igru ušao Sergej Milinković-Savić, ali i 19-godišnji Vilijam Boving koji je sa dva gola doneo bod austrijskoj ekipi.

U strelce se za Lacio upisao još Pedro.

Treba napomenuti i da je malo falilo da kiksne i Mančester junajted.

"Crveni đavoli" su se ponovo mučili protiv Omonije, ali je spas u 93. minutu doneo Skot Mektomini.

Ispromašivao se Junajted, ponajviše Rašford, a Kazemiro je i prečku pogodio. Ipak, na kraju su se izvukli, baš kao i u prvom meču.

U drugom susretu iste grupe, Real Sosijedad je bio siguran protiv Šerifa i slavio rezultatom 3:0.

Takođe, ulogu favorita su opravdali i PSV protiv Ciriha (5:0), Ludogorec protiv Helsinkija (2:0), kao i Union protiv Malmea (1:0), doduše tek iz penala pred sam kraj meča.