ЛИГА КОНФЕРЕНЦИЈА: Лудница у Партизановој групи - ПОТОП Фиорентине!

15.09.2022. 23:27
FK Fiorentina
ФК Фиорентина / Извор: Профимедиа

Друго коло УЕФА такмичења...

Вечерас су одигране утакмице другог кола Лиге конференција. Док је београдски Партизан на свом терену ремизирао са Ницом (1:1) и тако уписао други бод у овом такмичењу, фдбалери Фиорентине доживели су и други пораз.

”ВРЕМЕ ЈЕ ЗА ПУН СТАДИОН!” Гробари ХВАЛЕ новајлију - зна се и КРИВАЦ за реми (ТВИТОВИ)

ВУЈАЧИЋ И УРОШЕВИЋ СЛОЖНИ: Остаје жал за победом

ХИТНА ПОМОЋ РЕАГОВАЛА У ХУМСКОЈ: Навијачу ПОЗЛИЛО на трибинама (ВИДЕО)

ХИТНА ПОМОЋ РЕАГОВАЛА У ХУМСКОЈ: Навијачу ПОЗЛИЛО на трибинама (ВИДЕО)​​

БАШАКШЕХИР - ФИОРЕНТИНА 3:0

Виола је овога пута на поражена на гостовању турском Башакшехиру. Резултат је био 3:0, а двоструки стрелац био је Гулер у 57. и 71. минуту, док је Траоре постигао трећи погодак у 90. минуту.

Фиорентина је меч завршила са десеторицом на терену пошто је 15 минута пре краја дрги жути картон зарадио Иконе.

Лука Јовић ушао је у игру почетком другог полувремена уместо Кабрала, али није остварио запажен учинак. Турском тиму је ово друга победа у Лиги конференција ове сезоне.

Шкотски Хартс славио је на гостовању екипи Риге са 2:0, головима Шанкленда у 43. минуту са беле тачке и Фореста у последњим тренуцима меча.

СТЕАУА - БУКУРЕШТ 0:0

На утакмици између Стеауе из Букурешта и Андерлехта није било голова.

Румунском тиму је ово први освојен бод, док их је Андерлехт сакупио четири.

СИЛКЕБОРГ - ВЕСТ ХЕМ 2:3

Вест Хем није имао лак задатак на гостовању данском Силкеборгу. Енглески клуб славио је са 3:2. Куск је довео домаћи тим у вођство већ у 5. минуту, али је до краја полувремена уследио преокрет чекићара.

Мрежу Силкеборга погађали су Ланзини са пенала, Скамака и Довсон. У 75. минуту Тенгшет је смањи предност гостију на 3:2.

ХАПОЕЛ - ВИЉАРЕАЛ 2:1

Виљареал је освојио нова три бода на гостовању Хапоелу Бер Шеве после победе од 2:1.

Моралес је са пенала у 28. минуту довео шпански тим у вођство. Хапоел изједначује преко Хатуела у 63., али четири минута касније Баена је вратио предност Виљареала за 2:1.

КЕЛН - СЛОВАЦКО 4:2

У мечу Групе Д у којој се налази и наш Партизан фудбалери Келна савладали су код куће екипу Словацког са 4:2.

Немачки тим водио је после првих 45 минута са 2:0 головима Адамјана и Диеца.

Ипак, Словацко је у наставку стигао до експресног изједначења, прво је Калабиска погодио у 49. минута, а само три минута касније Петрцела ја поравнао резултат на 2:2.

До краја утакмице Келн је консолидовао редове и постигао нова два поготка, двоструки стрелац био је Дејан Љубичић у 65. минуту са пенала и у 74. минуту за 4:2 и прву победу немачког тима у групи.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте како Сејдуба Сума дрибла Харија Мегвајера