ЛИГА КУП: Јунајтед ЗАМАЛО избегао бруку (ФОТО)

25.09.2019. 23:08
FK Mančester junajted
ФК Манчестер јунајтед / Извор: Реутерс

Вест Хем изгубио од Оксфорда.

Фудбалери Манчестер јунајтеда обезбедили су пласман у осмину финала Лига купа Енглеске, пошто су као домаћини елиминсали Рочдејл, али тек после извођења пенала. Противник Партизана у Лиги Европе водио је до 76. минута, али је тада уследило изједначење. После 90 и "кусур" минута, приступило се извођењу пенала. У томе су успешнији били Ђаволи.

У тиму Јунајтеда није било Немање Матића.

ТОТАЛНА ЛУДНИЦА НА БЕРНАБЕУ! Јовић га КОНАЧНО дао, али је УСЛЕДИО ВАР! Одлучивали БУКВАЛНО милиметри (ВИДЕО)

ПА КО ЈЕ ГЛАСАО ЗА ЊЕГА? Још један селектор демантовао да је дао глас Месију у избору ФИФА (ФОТО)

ПОСЛЕ ПОБЕДЕ НАД ЗМАЈЕВИМА: Милојевић упоредио утакмице са Вождовцем и Бајерном

У другом мечу вечери, Челси је декласирао Гримзби са 7:1, док је Астон Вила као гост славила против Брајтона са 3:1. Оксфорд је изненадио Вест Хем и славио са чак 4:0

Погледајте како изгледа Фани Негуеша, бивша вереница фудбалера Марија Балотелија