LIGA KUP: Junajted ZAMALO izbegao bruku (FOTO)

25.09.2019. 23:08
FK Mančester junajted
FK Mančester junajted / Izvor: Reuters

Vest Hem izgubio od Oksforda.

Fudbaleri Mančester junajteda obezbedili su plasman u osminu finala Liga kupa Engleske, pošto su kao domaćini eliminsali Ročdejl, ali tek posle izvođenja penala. Protivnik Partizana u Ligi Evrope vodio je do 76. minuta, ali je tada usledilo izjednačenje. Posle 90 i "kusur" minuta, pristupilo se izvođenju penala. U tome su uspešniji bili Đavoli.

U timu Junajteda nije bilo Nemanje Matića.

TOTALNA LUDNICA NA BERNABEU! Jović ga KONAČNO dao, ali je USLEDIO VAR! Odlučivali BUKVALNO milimetri (VIDEO)

PA KO JE GLASAO ZA NJEGA? Još jedan selektor demantovao da je dao glas Mesiju u izboru FIFA (FOTO)

POSLE POBEDE NAD ZMAJEVIMA: Milojević uporedio utakmice sa Voždovcem i Bajernom

U drugom meču večeri, Čelsi je deklasirao Grimzbi sa 7:1, dok je Aston Vila kao gost slavila protiv Brajtona sa 3:1. Oksford je iznenadio Vest Hem i slavio sa čak 4:0

Pogledajte kako izgleda Fani Negueša, bivša verenica fudbalera Marija Balotelija