ЛИГА НАЦИЈА: Швајцарци у КАНАЛУ, Словенци одолели у Ослу, Португалци мељу редом

09.06.2022. 22:44
Fudbalska reprezentacija Švajcarske
Фудбалска репрезентација Швајцарске / Извор: Профимедиа

Србија боља од Шведске.

Вече са прегршт узбуђења, али сиромашно головима у Лиги нација. Оно што је наважније Србија је славила у Шведској и остала у игри за прво место, после старног пораза од Норвешке у Београду.

Ово је дан за акцију: Освоји 500 динара уз регистрацију!

ЈОВИЋ БРЖИ ОД СУДИЈЕ: Погледајте гол српског нападача у последњим секундама првог полувремена (ВИДЕО)

ДИЦИПЛИНЦИ ФСС УДАРИЛИ НА ВЕЧИТЕ: Звезда и Партизан кажњени са по пола милиона

Управо су Норвежани омогућили Орловима да им се приближе на само бод заостатак. Викинзи нису успели у Ослу да савладају Словенију која је од 63. минута играла са играчем мање због искључења Михе Блажича. Чуда на голу Словенаца правио је Јан Облак.

Ривал репрезентације Србије на Мундијалу у Катару, селекција Швајцарска је у очајној форми. Сајџије су против Шпаније претрпеле и трећи пораз у Лиги нација и налазе се на зачељу табеле. Гол одлуке постигао је Пабло Сарабија у 13. минуту.

Португалци су после ремија на старту са Шпанцима ухватили залет. После Швајцарске (4:0), лако су изашли на крај и са Чешком. Головима Кансела и Гуедеша славили су 2:0.