ЛИГА НАЦИЈА: ВАР спасилац Енглеза, Италијани бољи од Мађарске

07.06.2022. 22:46
fudbal
фудбал / Извор: Реутерс

Горди Албион "са креча" до бода.

Фудбалери Немачке ремизирали су са Енглеском (1:1) у другом колу А Лиге нација, док је Италија била боља од Мађарске (2:1).

ХОЛАНЂАНИН СПРЕМИО ПОЈАЧАЊА: Ово је ПЕТ мета Јунајтеда за лето

ОВО СЕ РЕТКО ВИЂА! Орлићи на Европском првенству због МАЊЕГ БРОЈА КАРТОНА!

НЕСЛАВАН КРАЈ КВАЛИФИКАЦИЈА: Србији "само бод" на Фарским Острвима

Први погодак у Минхену виђен у 50. минуту. Хофман је примио пас на неких 11 метара од гола, шутирао по средини гола, али због силине ударца и нешто слабијег постављања, и преварио Пикфорда.

Исти играч је и у првом делу игре затресао мрежу Гордог албиона, али је његов погодак поништен због офсајда.

У 85. минуту је Кејн пао у шеснаестерцу Панцера, главни судија је само одмахнуо на приговоре, али је потом на асистенцију ВАР система погледао снимак и досудио најстрожу казну. Капитен Тотенхема је био сигуран реализатор.

У другој утакмици ове групе Италијани су били бољи од Мађарске головима Бареле и Пелегринија, док је утешни погодак за госте био аутогол Манћинија.

У овој групи на првом месту је Италија са четири бода, Мађарска има три, Немачка два, док Енглези имају један освојен бод.