ЛИГА ШАМПИОНА: Роналдо се вратио на "Трафорд" и ПОБЕДИО (ФОТО)

23.10.2018. 22:53
Paolo Dibala i Kristijano Ronaldo
Паоло Дибала и Кристијано Роналдо / Извор: Реутерс

Игране су утакмице 3. кола.

Настављено је такмичење у Лиги шампиона, а одигране су прве утакмице 3. кола. Посебну пажњу изазвао је дуел у Манчестеру, где је Јунајтед дочекао Јувентус. Наравно, разлог је био Кристијано Роналдо који је некада играо за Ђаволе. Португалчев Јувентус успео је да минималним резултатом савлада домаћина. Једини гол, у 17. минуту је дао Паоло Дибала. Стара дама из Торина и даље је максимална, док је Јунајтед на четири бода. На терену "Олд Трафорда" била су и два Србина. Немања Матић је претрпео пораз, док је Милорад Мажић био главни судија.

У ИШЧЕКИВАЊУ ДУЕЛА НА ЕНФИЛДУ: Милојевића су питали много тога, а на крају је одговорио хоће ли играти Савић (ФОТО)

ЛУДИЛО: Погледајте шта се десило на тренингу Звезде на Енфилду (ВИДЕО ФОТО)

У истој групи, Јанг Бојс и Валенсија су одиграли нерешено - 1:1, а на терену је био и Миралем Сулејмани (до 74. минута). Највише голова виђено је у дуелу Хофенхајма и Олимпика из Лиона. Међутим, победника није било - 3:3. Манчестер Сити је са убедљивих 3:0 победио Шахтјора, и сада је на првој позицији, са бодом више од поменутог Лиона.

Ајакс је до велика три бода дошао у другом минуту надокнаде, а стрелац је био Мазрауи. На једној, победничкој страни био је Душан Тадић, а на другој Љубомир Фејса и Андрија Живковић. Међутим, Живковић је меч одгледао са клупе.

После кикса у Серији А и пораза од СПАЛ-а, Рома је са 3:0 победила ЦСКА, уз два гола Едина Џека. На терену је био и Александар Коларов. Капитен репрезентације Србије у 73. минуту заменио је Ченгиза Ундера који је и поставио коначан резултат. У истој групи, Реал је био бољи од Викторије Плзен са 2:1, а водећи гол за браниоца титуле дао је Карим Бензема. Француски нападач постао је трећи играч у историји Лиге шампиона који је био стрелац у 14 узастопних сезона.

Такође, на листи стрелаца елитног такмичења сада је четврти са 57 голова. Испред њега су Кристијано Роналдо са 120, Лионел Меси са 105 и Раул са 71 голом.