ВРАТИЛА СЕ ЛИГА ШАМПИОНА: Бајерн без проблема на Ноу кампу, Бирманчевић немоћан пред Јувентусом

14.09.2021. 22:54
Barselona Bajern
Барселона Бајерн / Извор: Реутерс

Без изненађења у вечерњим мечевима.

Након пораза Јунајтеда и ремија Севиље и Салзбурга од 21 час су одиграни и преостали мечеви првог кола групне фазе Лиге шампиона.

ЛИГА ШАМПИОНА: Сиебачу СРУШИО Јунајтед, ревија пенала у Севиљи

ИСТОРИЈСКИ МЕЧЕВИ ЛИГЕ КОНФЕРЕНЦИЈА: Хрват први стрелац, Фејенорд разочарао у Тел Авиву

КОШТАО ГА ЦРВЕНИ КАРТОН: Сари суспендован на два меча

Бајерн је без проблема савладао Барселону 0:3 у оквиру групе Е Лиге шампиона. Први гол је постигао Милер уз велику помоћ Гарсије, ког је лопта погодила и преварила Тер Штегена. Преостала два гола су дело најбољег фудбалера Бавараца Роберта Левандовског.

У оквиру ове групе Динамо Кијев и Бенфика су одиграли меч без голова.

Виљареал и Аталанта су одиграли најузбудљивију утакмицу вечери. Било је 2:2. Повела је Аталанта голом Фројлера, али су домаћини преокренули головима Тригероса и Дањуме. Коначан резултат је поставио Госенс у 83. минуту.

У групи Г Лил је одиграо без голова против Волфсбурга уз бројне ВАР контроверзе.

Јувентус је у групи Х био убедљив на гостовању Малмеу. Славио је 0:3. А питање победника је решио у завршници првог полувремена. Голове за Стару даму су постигли Alex Сандро, Дибала и Мората.

Челси се мучио на Стамфорд Бриџу, али је успео да савлада Зенит голом Лукакуа 1:0.