VRATILA SE LIGA ŠAMPIONA: Bajern bez problema na Nou kampu, Birmančević nemoćan pred Juventusom

14.09.2021. 22:54
Barselona Bajern
Barselona Bajern / Izvor: Reuters

Bez iznenađenja u večernjim mečevima.

Nakon poraza Junajteda i remija Sevilje i Salzburga od 21 čas su odigrani i preostali mečevi prvog kola grupne faze Lige šampiona.

LIGA ŠAMPIONA: Siebaču SRUŠIO Junajted, revija penala u Sevilji

ISTORIJSKI MEČEVI LIGE KONFERENCIJA: Hrvat prvi strelac, Fejenord razočarao u Tel Avivu

KOŠTAO GA CRVENI KARTON: Sari suspendovan na dva meča

Bajern je bez problema savladao Barselonu 0:3 u okviru grupe E Lige šampiona. Prvi gol je postigao Miler uz veliku pomoć Garsije, kog je lopta pogodila i prevarila Ter Štegena. Preostala dva gola su delo najboljeg fudbalera Bavaraca Roberta Levandovskog.

U okviru ove grupe Dinamo Kijev i Benfika su odigrali meč bez golova.

Viljareal i Atalanta su odigrali najuzbudljiviju utakmicu večeri. Bilo je 2:2. Povela je Atalanta golom Frojlera, ali su domaćini preokrenuli golovima Trigerosa i Danjume. Konačan rezultat je postavio Gosens u 83. minutu.

U grupi G Lil je odigrao bez golova protiv Volfsburga uz brojne VAR kontroverze.

Juventus je u grupi H bio ubedljiv na gostovanju Malmeu. Slavio je 0:3. A pitanje pobednika je rešio u završnici prvog poluvremena. Golove za Staru damu su postigli Alex Sandro, Dibala i Morata.

Čelsi se mučio na Stamford Bridžu, ali je uspeo da savlada Zenit golom Lukakua 1:0.