ЛИГА ШАМПИОНА: Барса и ПСЖ рутински! Голман затресао мрежу на крају меча у Риму (ВИДЕО)

19.09.2023. 23:27
FK Lacio
ФК Лацио / Извор: Реутерс

Виђено је доста занимљивих утакмица.

Комплетирано је прво коло Лиге шампиона у групама Е, Ф, Г и Х.

ДРАГОВИЋ БИ МЕЊАО ГОЛ ХАЛАНДА ЗА ПОБЕДУ: Срећан је због одређених ствари, најавио и Партизан

ДЕЛИЈЕ ОДРЖАЛЕ ЛЕКЦИЈУ НАДМЕНИМ ЕНГЛЕЗИМА: Погледајте сцене после меча Сити - Звезда о којима ће се дуго причати (ВИДЕО)

НАКОН МЕЧА У ШВАЈЦАРСКОЈ И ЕНГЛЕСКОЈ: Ево како изгледа стање у Звездиној групи

Победе на старту такмичења забележили су Барселона, Пари Сен Жермен, Порто и Фејенорд, док су Лацио и Атлетико Мадрид одиграли нерешено 1:1.

После титуле у Ла Лиги Каталонци су решили да ове сезоне остави траг у елтином такмичењу Старог континента.

Најбољи начин за то су убедљиве победе, а такву су изабраници Ћавија Ернандеса остварили управо у првом колу против белгијског шампиона Антверпена. Било је на Олимпијском стадиону у Барселони 5:0 за домаћина.

У другом сусрету ове групе Порто није био тако убедљив, али довољно је био сигуран да дође до тријумфа. Посебно је значајно што је у гостима савладао Шахтјор. Португалски вицешампион славио је 3:1 у Хамбургу.

Група Х

Шахтјор – Порто 1:3 (1:3)

(Келси 13 - Галено 8, 15, Тареми 39.)

Барселона – Антверпен 5:0 (3:0)

(Феликс 11, 64, Левандовски 19, Батил 22 (аг), Гави 54.)

У другом сусрету Групе Ф, прозваном група смрти Пари Сен Жермен забележио је на свом терену рутинску победу против Борусије и осамио се на челу групе.

Група Ф

Милан – Њукасл 0:0

Пари сен Жермен - Борусија Дортмунд 2:0 (0:0)

(Мбапе 49, Хакими 58.)

Дерби Групе Е игран је у Риму. Атлетико је као гост водио против Лација све до дубоке надокнаде голом Бариоса од 21. минута. Таман када се спремао судија да одсвира последњи звиждук голман Иван Проведел успео је да затресе мрежу у петом минуту надокнаде и донесе бод небескоплавима.